Bir filmin adını arıyorum..

selam gençler. şimdii saçmalayacağım anlayanlar hatırlayanlar yardım edebilirse büyük ızdıraptan kurtarmış olacaklar beni. yıllar önce izlediğim bir filmden sadece bir sahne aklımda ve ben o filmi hatırlamıyorum. sahne şöyle; erkekeğin bir arabası var kapıları otomatik açılmıyor ya içerden elle açacaksın yada anahtar sokup açacaksın. önce kızı sağ kapıdan arabaya bindiriyor anahtarla kapıyı açıyo sonra kız hemen uzanıp erkeği düşünüp içerden sol kapının kilidini açıyor. erkekde o kızla evlenmeyi düşünüyor çünkü o güne kadar arabsına binen kızlar bunu hiç düşünmemiş erkek hep anahtarla açmış kapıyı. gülmeyin yardım edin :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• daha dün izledim görünce şaşırdım :D "Havada Aşk Var"

0|1
    1|0
    • ciddimisin yaa :D harikasınn :) öküzü kaldırdın üstümden. bi tv kanalı falan mı verdi?

• tnt haftada birkere veriyoo :D her hafta izliyorum :D :D

• 18 gün oldu mu ya bunu yazalı. dün gibiii vay bee :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanki ben de izledim :D Tam hatırlamıyorum. Üzgünüm yardımcı olamayacağım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Filmi bilmiyorum yardımcı olamayacağım :)

Ama bunu da bir soru olarak sorabilirsin..

Yani ne bileyim düşündüm de sırf bunun için bir kızla hemen evlenmek mi geçerdi aklımdan ?

Evet davranışı hoşuma giderdi , etkilenirdim belki de

ama ne hızmış arkadaş hemen evlilik :D

Erkek askerden yeni mi gelmişti ? .s

0|1
    0|0
    • yıllar yılı adam bunu kıstas olarak görmüş ilişkisinde ve teste tabi tutmuş herkes o teste çuvallamış kız geçmiş işte. aslında mantıklı bi test ama tekrar izlemem lazım filmii

• Anladım şimdi olayı :)

Olur o

Hani parayı bulunca nereye harcayacağını sıyırırsın ya

Onun gibi bişey :)

Talep geldikçe de nasıl eleyeceğini şaşırıyor insan :) Anlamak lazım ama halini..:))

Yükleniyor...