Rap müzik dinleyen kızlar hakkındaki düşünceleriniz?

Bu tür müzik dinleyen kızlar hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Nedense rap müzik diğer türlere göre dışlanmış kalıyor sözleri bir hande yenerin şarkısından kat kat daha anlamlı olduğu halde ve dinleyici kitlesi çoğunlukla erkekler
(arabesk rapten bahsetmiyorum tabiki nesilleri tükensin. battle yapanlar candır)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• rap dinleyen kız başımın tacı evimin kadını gönlümün sahibidir o kadar ( fakat arabeks rap falan dinler aman derim yeminle camdan atarım kaza süsü veririm)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben sevmiyom. 1 b*k bilmiyolar çünkü rap hakkında. dinledikleri kişilerde genelde en berbat rapciler veya en popüler olanlar oluyo. bu konuda da çok yüzeysel takılıyolar.

0|0
    0|0
  • şimdi dinleyebilir. ama bana kalkıp da sago hjakkında ders vermeye kalkmasınlar iğreniyorum.
    ulen bir ara bir kız vardı. valla hoşlandı idim. ama bana kalkıp böyle ders vermeye kalkınca soğudum. sonra işten ayrıldı da kurtuldum:)
    ulen senin yaşın kaç başın kaç da bana ahkam kesiyon? oturduğun koltuğa düzeneği kurarım her oturuğunda osuruk sesi gelir görüsün sonra bastıbacak:)

0|0
    0|0
  • Rap müzik çagimizin arabeskidir

0|0
    0|0
    • arabesk mi? Rap müzik toplumsal sorunlardan bahseder. koluna faça atıp aşk acısı çeken ergenlerden değil

• He yav hee

• Amerikan kenar mahallesinde de zaten renasans akimlarini, bilimi sanati tartisiyordu Amerikali zengi burjuva kardeslerimiz

• Bir rap dinleyen kiz goremedim bulsam ustuna atlayacam (mecaz anlamda tabiki) tanidiklarimin hepsi pop falan dinliyor bende sevmem o muzik turunu ama saygi duyarim tabiki

0|0
    0|0
  • Kızları dinlediklerine göre ayırmam

0|0
    0|0
  • Herkesin Tarzı Farklıdır. Saygı Duyarım. Birşey Düşünmem Yani :)

0|0
    0|0
  • Rap müziğin kusurudur

0|0
    0|0
  • HERKES ÖZGÜRDÜRR o yuzden SAYGI DUYMAK LAZIM vee güzel söledikten snraa süperdir

0|0
    0|0
  • Ergen :)

0|0
    0|0
  • tek kelime ile EZİK

0|0
    0|0
  • Kadinimi müslümcü olacak ara sira faca atacak kendine bana... Rap neymis be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Underground iyi sanırım. 3 dakikada kocaman bir ülkenin geçmişini bile anlatabilirsin. Arabesk rap ben de sevmiyorum ama itici de gelmiyor. Dinleyen dinlesin yeter ki benden uzak olsun diyorum

1|0
    0|0
  • Rap çok seviyorum :))

1|0
    0|0
  • Birşey düşünmem

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...