Tüm dünyada gizli servislerin masaları nerdedir?

gizli servis teşkilat yapısı bir ülkeye yerleşirken nerelerde masasını kurar?

• Holding şirketlerin operasyon merkezinde
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Referans kabul edilen marka üniversitelerde
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bürokraside
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
  • Orduda
    100% (1)50% (1)67% (2)Oy Ver
  • Dini otoritede
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gelişmiş ülkelerde: Bürokrasi

Geri ülkelerde: Ordu

0|1
    0|0
    • belgesi de var.atatürk'ün suriye cephesine tayini çıktığında akaretlerdeki evinde hazırlık yaparken alman generalin yaveri 20 kilo külçe altın sandık içinde getirmiş."gerisi de gelecek" diyerek.atatürk de yaverine rüşvetin zaptını tutturmuş.altınlar ayrıca delil.atark'ün "kimbilir bu alman generali altın vererek kaç osmanlı paşasına iğfal etti" sözünü bile yaver zabta geçirmiş.

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Vallahi Dünyayı bilemem ama Türkiye'nin her bir köşesi CIA cenneti olmuş.Adamlar fink atıyor güzel ülkemin dört köşesinde.

0|0
    0|0
  • bürokrasi ordu medya ve dini otoritede diye bi şık yok mu?

0|0
    0|0
  • ne bileyim ben diye bi şık yok mu?

0|0
    0|0
    • yani medyada. benim gibi köşe yazarı tipler gizli servis diyorsun.saf görünmeleri şüphe çekmez tabi.

Erkekler Ne Diyor 2

• ülkesine göre değişir bu. bizde devlet kurumlarının içindedir genelde

0|0
    0|0
  • bu şıklardan hiç birinde bence benim bildiğim yanlış olabilir ama her gizli servisin bi ana binası vardır başkantte orda bi masaları olur onun dışındada dikkat cekmiycek yerlere kurarlar ama bilmem ne binasının altnda filan değil tabi bide ıssız yerlere filan kurduklarını biliyorum mesela çöllerde filan böyle yerler var

0|0
    0|0
    • gazlı içecek amerikan firmasının cia olduğunu herkes bilir.

• sen cia den bahsediyosun sadece gizli servis omu var? sen hiç duydunmu kola fabrikasının altında mit karargahı diye bişey yada ne bileyim üstü bira fabrikası altı mossad karargahı diye adı üstünde gizli servis gizli servis karargahları gizli yerlerde olur bi kac büyük karargahları bilinir onlara bişey diyemem ama genelde karargahları gizlidir askeri alanlarda saklıdır

• kaldıki cia ajanları gizli olmaz demişsin yanılıyorsun cia ajanları bile kimliklerini gizler gerçek isimlerinş kullanmazlar örneğin türkiyeye giren bi cia ajanı ben cia de calısıyorum vs diyebilirmi hayır mecbur kimliğini gizleyecektir

Yükleniyor...