Kesinlikle oku dediğiniz kitap önerileri var mı?

Bir arkadaş ile konuşuyorduk da felsefe ile ilgili o " Sofi'nin dünyasını oku iyi başlangıç olur " dedi.
Bir kaç kitap ismi daha verdi.
Bildiğim fakat okumadığım kitaplar bunlar.
Okuyacağım ilk fırsatta inşallah.

Sizin de böyle önereceğiniz kitaplar varsa sevinirim.
İlla felsefe olacak diye bir şey yok.
Dini olur, psikoloji olur amacım etkiliyici, hoşa giden ve bir şeyler kazandıran kitaplar olursa sevinirim.

Etkilendiğim kitaplar dini içerikli ama harika bir his veriyor okumanızı öneririm.
Aşkın Gözyaşları serisi önce Şems, Mevlana, Kimya Hatun diye okuyabilirsiniz.
Yazarı Sinan Yağmur.
Çin İşkencesi Melike Şenlikoğlu ( bu kitap sayesinde namaza başlamıştım içimdeki isteği ateşledi yani ve çok etkileyici bir kitap. Okurken ağladım yani )
Düzceli Memet, Kendini Arayan Adam yazarı Halit Ertuğrul.

Huzur Sokağı var okumadım ama etkileyiciymiş. Sanırım dizisini de yaptılar yani.

Ayrıca içinde din, dünya dışı, uzaylılar, peygamberler, kavimler, meditasyon vs tamamen şaşırtıcı bilgi içeren kitap olarak Ra Bilgileri serisi var, Kasyopya Celseleri çok şaşırtıcıı bilgiler veriyor okumanızı öneririm.

Sizin de varsa yazabilirsiniz bu paylaşıma.
Teşekkürler.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Abim tüm detayı okumaya üşendim. Ama sana şunu söyleyebilirim, arkadaşlıkla ilgili ve sonunda ağlamanın garanti olduğu bir kitap önerebilirim.
    "Ateşböceği Yolu"

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.
      Sende önerdiğim kitapları oku.
      Sende ağlarsın kesin.
      Hepsi de maneviyat dolu hissedeceksin yani.

• Osho'nun bütün kitaplarını tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Oscar wild - Dorian gray in portresi
    Dostoyevski- suç ve ceza

0|0
    0|0
  • Taaşşuk-u Talat Ve Fitnat

0|0
    0|0
  • eski rus yazarlar işi biliyo onlar olabilir ben maksim gorki severim mesela

0|0
    0|0
  • Sinsn Meydan El cevap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Rus yazar Grigory Petrov tarafından kaleme alınmış 1923 tarihli kitaptır.

Not: Bu kitap Türkiye Cumhuriyeti Kurulurken Mustafa Kemal Atatürk tarafından okunur ve bazı bölümleri örnek alınır. Finlandiya halkının hangi zorluklarda bir devlet kurmaya çalıştıkları anlatılır ve tamamen gerçektir. Atatürk tarafından askeri okullarda okutulması emredilmiştir bir süre.

0|1
    0|0
  • Dava - Yazarı: Franz Kafka

0|0
    0|0
  • Victor Hugo - Sefiller

0|0
    0|0
  • puslu kıtalar atlası veya kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
Yükleniyor...