Sizi derinden etkileyen bir kitap oldu mu? Hangisi?

Ve de bu kitap sizi neden bu kadar etkiledi? Açıklayınız

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Shibumi. Düşünme şeklimi değiştirdi. Daha akılcı, her şeyi mantık süzgecinden geçiren.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ilk okuduğum kitaplardan suç ve ceza. İyiki okumuşum. Betimleme yeteneğimi geliştirdi. Düşünce gücüm arttı.

2|1
    0|0
  • oldu,daha farklı düşünmeme neden oldu gözlerim açıldı da denilebilir.yeni bakış açıları edindim sayesinde.Anita Blake serisi.

0|0
    1|0
  • darağacında 3 fidan..

0|1
    1|0
  • sefiller,fareler ve insanlar,suç ve ceza...hepsinin ayrı bir yeri vardır..

1|1
    0|0
  • Şibumi!Yasaklanmıştı bunu yazan Trevanian” takma adlı ünlü Amerikalı romancı Rodney Whitaker. Adamın yazdığı bütün kitaplarda gerçek hayata uygulanmış,kişiler aynı şekilde kurgulamış bu yüzden yasaklanmış,soygunu anlatıyor adamlar aynı şekilde müzeyi soymuş vs hele şibumi'deki anlatılan kahramanın-ki gerçek kişidir- 3.evre denilen sevişmeyi dünyada bilen bir iki kişiden biri olduğunu anlatınca merakım ikiye katlandı neymiş bu 3.evre diye ama tekniği tam anlatmamış uygulamak tehlikelidir diye:-)

0|0
    0|0
  • nazan bekiroğlu. yusuf ile züleyha. zaten Yusufu çok severdim. daha da çok sevdim. aşkın kudretini bir kez daha gördüm.

0|0
    1|0
  • Elif şafak - aşk. din ahlak ve iyilik adına bana çok şey öğretti çok yarar sağladı

0|0
    1|0
  • Piedra Irmağının Kıyısında Oturdum Ve Ağladım

0|0
    1|0
  • tavuk suyuna çorba.. kendimden çok izler gördüm bu kitapta

0|0
    1|0
  • V.C. Andrews- Çatı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yüzyıllık yalnızlık --gabriel garcia marquez//insan kendi yaşamış gerçekliğini buluyor içinde

0|1
    1|0
  • balzac - vadideki zambak ilk okuduğumda 17 yaşındaydım aşkın tarifi gibi gelmişti bana

1|0
    0|0
  • yazılı sorusu gibi olmuş kaç puan bu soru .p neyse oblomov tembelliğin düşünceli ve mantıklı halini anladım :D

0|0
    1|0
  • Sefiller-

1|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna.oku görürsün

0|0
    1|0
  • hakan evrensel güneydoğudan öyküler ve amin maalouf yüzüncü ad (=

0|0
    1|0
  • yüzde yüz düşünce gücü ,gerçekten etkileyiciii