Diziler üzerinden ! Türk Din Ahlak Örf ve Adetlerine saldıran ! ve bunları hayranlıkla izleyen sizler ne zaman vazgeçiceksiniz?

Diziler nedir?
Diziler Üstat'dan devşirme..
Türk'e dinini, dilini, ve özünü kaybettirmeye memur, bir katliam müessesesidir.
[Necip Fazıl Kısakürek]

Haremden çıkmayan Patişah, Amcasının karısına... yeğen...
vs vs bunlar doğrudan bizlerin islam ve aile kavramlarına saldıran? ve subliminal mesajlar ile gençlerimizin beynine ahlaksızlığı sözüm ona avrupalık kültürünü enjekte etmeye çalışan saçma sapan eylemlerdir..

Ne zaman dizileri ki genelleme yapıyorum %90 bu şekilde aile ve islami yapımıza saldırganlıkda bulunan saçmalıkları izlemeye devam ediceksiniz?

Artık Aptal kutusunu zekice kullanmayı öğrenmemiz gerekli?

Neyse dizilerin bu durumu hakkında düşünceniz nedir?

• Katılıyorum Diziler Saçmalıktır..
    75% (3)60% (3)67% (6)Oy Ver
  • Subliminal Mesajların Etkisi Altındayım Sorun Yok
    25% (1)40% (2)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın ama bunu anlamak çok zor biz gençler için. Hocaları öcü yaptılar, sakallılar, cübbeliler üçkağıtçı oldu hep. Şeyh dedin mi dolandırıcı oldu. Yakışıklı oğlanlar chain strike yapıp yenge, yeğen, baldız, bacanak dümdüz gitti... Daha da kötüsü ne biliyor musun? Bunları ailecek seyreder olduk. Baba kızından, kızı babasından utanmaz oldu...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim için sorun yok dostum. Beğenmiyorsan izleme şu an sende insanlara birşey empoze etmeye çalışıyorsun.

0|0
    0|1
  • Dincilerin zırvası olarak değerlendiriyorum.

0|0
    0|0
    • yani yeğeninizin? eşiniz becermesi ve bunun naklen yayınlanması etik?

• Bu senaryo değil ki. Halit Ziya Uşaklıgil romanı. Ayrıca dünyada en çok izlenen Latin kanalına da telif hakkı satıldı.

• beni ne olduğu ilgilendirmiyor?
      ben türk aile yapısına uyuyor mu uymuyor mu ona bakarım

Yükleniyor...