Siyaset sevenler hem ankete oylama hem de yorum bekliyorum

konu Merkez sağ görüşlülerin din adına yaptığı icraatlar,

benim tespitlerime göre merkez sağ şeriatı yapamazsa dini ellerinden geldikçe baskın bir şekilde millete uygulamaya çalışıyorlar, tahminimce biliyorlarki onlar da bu işin bir sonu gelecek.

1.Soru: bu görüşe katılıyormusunuz (anket sorusu)

2. bunu bildikleri halde neden bu işle uğraşıyorlar (yorum sorusu)

• Katılıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Katılmıyorum
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
  • Fikrim yok
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• birileri geri ve gider,onlarda bunu biliyor.ne kadar gücü elimizde tutarsak ne kadar devam ettirebilirsek kardır diye düşünüyorlar.yapılan her değişiklikle bir yerlerde bir taş hareket ediyor bazen bir piyon bazen bir at bazen vezir sonuçta oyun oynanıyor ve bu oyun bitecek.hep bitmiştir zaten,en güçlüleri bile yok olup gitmiştir.sorunun cevabı da şu,kimse nasılsa oyun bitecek diye oyun oynamaktan vazgeçmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Siyasetin sevilcek bir tarafı mı kaldı ki:( Soruna cevabım da onlar sonunun geleceğini düşünmüyorlar.Koyun gibiyiz.Yine seçim olsa yine onlar iktidar.Bütün yapılanları unutup iyi icraatları gören iyimser bir Türk halkı var. Bu millet akıllanmadıkça ne isterlerse yapacak güçteler.

0|0
    0|0
    • bir dahaki seçim kimsenin beklemediği bir şekilde sonuçlanacak benim tahminim bu

• Öyle umarım.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Erkekler Ne Diyor 2

• Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Dın adına yapdıkları birilerine dayatmadan baska bırsey olmadıgını dusunuyorum . İcraat yapmıyorlar mılletı bırbıne kırdırıyorlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor...