Kapat

Hayatınızı değiştiren bir film var mı? Veya uzun süre etkisi altında kaldığınız?

Cesaret verici veya hayatınızı değiştiren bir film var mı? Eğer yoksa aşırı beğendiğiniz bir film varsa önerileri alalım 👊

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• blind side ve scent of a woman.. bu 2 film hayatımı demiyeyim de hayata bakış açımı değiştirdi kesinlikle. onun dışında 93 yapımı rudy isimli bir film var ki, o filmde ağlamayan insan tanımıyorum

0|0
    0|0
    • 3'ünü de daha önce izlemedim fakat izlenecekler listesine eklendi. Çok teşekkür ederim öneriler için

• rudy gerçekten güzel film ama ben niye ağlamadım ki acaba :))

• formaları verdikleri sahnede ağlamadın mı cidden ya :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Benden Bu Kadar

1|0
    0|0
  • Black 2005 yapimi bollywood un efsane filmlerinden

Bu filmi izlerden su soz aklindan uzun süre çıkmayacaktir.

"Herkesin alfabesi a , b, c, d, e ile başlarken senin alfaben B, L, A, C, K ile başlıyor, bunu bilmen lazım”

Cidden izlemeden baska film izlememeni oneririm. Izlemediysen eger.

0|0
    0|0
    • Daha önce izlemedim ama bu kadar övdüğüne göre iyi bir film olduğunu umuyorum veee listeye ekliyorum Çook teşekkürler

• Listeye degil listenin 1 . Sirasina eklemem lazim o kadar net soyluyorum hatta kizlari genelde aglatmak icin izletirim bu filmi duygusal yönü de cok izlerken bzzi sahneler icimi urpeerti bazi sahnelrde gozumden yas geldi. Tek kelimeyle inanilmaz bir yapim

• Ölü ozanlar derneği

0|0
    0|0
  • Asla pes etme!

0|0
    0|0
  • AKIL OYUNLARI ve CESUR YÜREK

0|0
    0|0
  • R. I. P kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0