Hayatınızı değiştiren bir film var mı? Veya uzun süre etkisi altında kaldığınız?

Cesaret verici veya hayatınızı değiştiren bir film var mı? Eğer yoksa aşırı beğendiğiniz bir film varsa önerileri alalım 👊

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• blind side ve scent of a woman.. bu 2 film hayatımı demiyeyim de hayata bakış açımı değiştirdi kesinlikle. onun dışında 93 yapımı rudy isimli bir film var ki, o filmde ağlamayan insan tanımıyorum

0|0
    0|0
    • 3'ünü de daha önce izlemedim fakat izlenecekler listesine eklendi. Çok teşekkür ederim öneriler için

• rudy gerçekten güzel film ama ben niye ağlamadım ki acaba :))

• formaları verdikleri sahnede ağlamadın mı cidden ya :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Benden Bu Kadar

1|0
    0|0
  • Black 2005 yapimi bollywood un efsane filmlerinden

Bu filmi izlerden su soz aklindan uzun süre çıkmayacaktir.

"Herkesin alfabesi a , b, c, d, e ile başlarken senin alfaben B, L, A, C, K ile başlıyor, bunu bilmen lazım”

Cidden izlemeden baska film izlememeni oneririm. Izlemediysen eger.

0|0
    0|0
    • Daha önce izlemedim ama bu kadar övdüğüne göre iyi bir film olduğunu umuyorum veee listeye ekliyorum Çook teşekkürler

• Listeye degil listenin 1 . Sirasina eklemem lazim o kadar net soyluyorum hatta kizlari genelde aglatmak icin izletirim bu filmi duygusal yönü de cok izlerken bzzi sahneler icimi urpeerti bazi sahnelrde gozumden yas geldi. Tek kelimeyle inanilmaz bir yapim

• Ölü ozanlar derneği

0|0
    0|0
  • Asla pes etme!

0|0
    0|0
  • AKIL OYUNLARI ve CESUR YÜREK

0|0
    0|0
  • R. I. P kesinlikle izlemelisin.

0|0
    0|0