İş başvurusunda kabul edilmek için ne gerek sizce deneyimliler bilgililer fikir versin?

çok iş başvrusu yaptım begenmiyorlar beni
yok referansın yok deneyimin yok falan ama herkes üni mezun oluyor herkes deneyimsiz ama işe alınıyor ben hala işsizimm
arkadaşlarımın çogu işe girdi
beni iş başvurusndan çagırıyorlar ama bizz aldık diyorlar yalan
ya da referansın yok ya da daha önce çalışmadın mı diyorlar
çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var olmuyor ne yapim
ciddi olanlar cevap yazsın

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• eğitim durumun nedir bilemiyorum ama , başvurduğun işleri gözden geçirmek yararına olabilir. şirketler genelde deneyimli elemanı birde üniversite mezunuysa çok çabuk kabul edebilir. ilk önce başvurduğun işleri bu işlerdeki pozisyonları gözden geçirmeni tavsiye ederim. istersen 10 yıllık bir üniden mezunda olsan seni zart diye deneyimsizlikle müdür olarak veya şef olarak işe almazlar. herhangi bir iş gurubundan biryere başvuracaksan ilk yapman gereken o gün ne kokoş gibi gideceksin görüşmeye nede süklüm püklüm eziklenerek. hafif bir makyajla kendinden emin bir şekilde görüşmeni yapman gerekir. başvurduğun işle ilgili bir iki araştırmada yaparsan senin için + olur . sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdiye kadar 6 iş görüşmesinden, 5'ini almış biri olarak söylüyorum sana ki kendini pazarlamayı becerebilmen lazım. Senin onlara değil, onların sana ihtiyacı varmış izlenimi yaratmalısın. Onlar da bu işin piri sonuçta, yapmacık olursan anlarlar. Ciddi ciddi almazlarsa onların kaybedeceğini, senin zaten daha iyilerini bulabileceğine güvendiğini hissettirmen lazım.

0|0
    0|0
    • neden deneyim referans diyorlar öyle hiç bir şey bilmeyen degilim az çok bilgim var ama daha önce çalıştınmı diyorlar

• Çalışmadığını çünkü kendini farklı noktalarda geliştirmen gerektiğini söyle. İstediğim kadar iyi olana kadar başka birşey yapmak istemedim de. Hangi konularda geliştirdiniz diye sorucak. Buna da kendi yetilerine göre cevap bulman lazım.

• Kendini kanıtlayana kadar köle olmayı göze alıp iş deneyimi kazanacaksın. Deneyim kazanıp işi öğrendinmi, işi redden taraf sen olacaksın.

0|0
    0|0
    • Böyle bir yola başvurulacaksa da, sektördeki en iyi yerden başlamak en doğrusudur. Referans sağlamlaşır.

• Referans sart. Cevrenden birilerini yaz. Acil ise ihtiyscin varsa cagri merkezlerine basvurmani oneririm. Egitimi veriyorlar. Baskangic icin fena olmaz.

0|0
    0|0
    • çagrı merkezinden ne iş yapılıyor ve nasıl başvuruluyor

• O zaman cevrende calisan tanidiklarina durumu anlat yardimci olan illa cikar

• o da
      yok işte

• Açıköğretim oku ve ise gir sana tavsiyem adlı kalem işleri kursuna git gir kpssye

0|0
    0|0
    • işe ihtiyacım var maddiyat
      ben üni mezunuyum zaten

• 6. senemde 1. siniftayim matematik çok zor bizde sizin gibi lise matematiği gormedik

• işe girimde belki
      işe giremeyince para olmayınca destek olmayınca olmuyor

• benide beğenmediler şimdi askere gidiyorummm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bir üniversite her şeyin ilacıdır. Sen hele Hacettepeden ODTÜden mezun olursan zaten sen mezun olmadan seni alırlar da, şuanda öyle bir durum yok demekki. Biraz daha alt kademeye yönel.

0|0
    0|0
  • En dandik işe bile deneyim istiyorlar. Siz hiç başbakanın daha önceden başbakanlık deneyimi olduğunu gördünüz mü? Modern köle arıyorlar sadece fazla takılma

0|0
    0|0
    • iş arıyorum mecburum ihtiyaç
      deneyimde yok kimse kabul etmiyor

Yükleniyor...