Kapat

Sensation white party nasıl olacak sizce?

Bilen giden biri var mi? Istanbulda 13 ekimde 204 tl bilet ucretiyle nasil olur?

0|0
4|18

En İyi Kız Görüşü

• Biri party dedi hemde sensation :) Bırkaç gun önce alanyada katıldım sensation white party e hersey mukemmedi :) Herkes beyazdı :)) 204 tl ücret verildiyse eger ki bence belli bir kısmı 204 tür sağlam bir party olucaktır. Eglenmeyi bilene tavsiye ederim ;)

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• linkk at bkmm :)

0|0
    0|0
  • chill-out fest'te ona yakin param yandi, gidecek kadar da ilgimi çeken bi organizasyon değil şu an için.

0|0
    0|0
  • çok iyi olur çok da güzel olur. 204 lira çok yerinde bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• neymiş bu ddim baktım google dayıdan gördüğüm resimde farklıdır belkide herkes bembeyaz giymiş ablanın birida erkeklerin arasında artık napıyosa tam görünmyüo ...cidden nedir bu yaw?cahilmiyim neyimkine:-)

0|0
    0|0
  • tr de muhtemelen 1 erkeğe 5 erkek düşecek şekilde olacağından dolayı göze hoş gelmez fakat erkek erkeğe arkadaşlarınla eğlenip takılacaksan gidilir.

0|0
    0|0
  • bir project x gibi olunabiliyormu :))

0|0
    0|0
    • project x deyince akan sular durur hacı :D acaba hep merak etmişimdir böyle partyler cidden varmı diyede olsa giderdim :D

• yani öyle bi partiye katılmak isterdim:D bende

• Line up açıklandı

Tam da tahmin ettiğimiz gibi nerde houseçu electrocu gereksiz isimler varsa hepsi toplanmış

Aynı tarihte Sensation Almanya ayağı olduğundan kaliteli isimleri oraya kaptırdılar..

Türkiye'de bir organizsyon gene boka sardı anlayacağınız.

Bilet alanlara geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • türkiyedekine gidilmez abi ya imkanım olsa amsterdamdakine gelirim.şuan içn %50 kız %50 erkek diolar ama zengin abazalar o sayısı %90 erkek %10 kız a çekerler :D

0|0
    0|0
  • ilk defa boyle bir parti duyuorum ( sanki çok parti duymusum gibi ) ama sanki partide ayrımcılık var white party denmiş zenciler yok sanırım :D

0|0
    0|0
    • hahaha zencilerle beyazlarla ne alaka yaa herkes beyaz giyinmek zorunda hahaha white dedıklerınden kasıt bu :D

• bu partiyi bekliyorum zaten neden türkiyede olmuyo diye hep söylerdim şimdi ise türkiyede. Redbull'la beraber olucam bu sene. ;)

0|0
    0|0
  • 4 tane arkadaşım hap atıp gitmeyi düşünüyor. artık sen yorumla nasıl olur. bence kaka gibi olur

0|0
    0|0
  • Matador giyip gelcem.

0|0
    0|0
  • 204 milyona ben kafanın hasını çekerim parti ne la :D

1|0
    0|1
  • Apaçilerin arasına girmek isteyen?

0|0
    0|1
  • yıkılır. 205 bence cok iyi fiyat ipini koparan gelmesin dinleyen gelsin.

0|0
    0|0
  • Line up belli mi line up

line up verin

0|0
    0|0
  • 1204 yapsalardı da adam gibi adamlarla kadınlarla gitseydik partiye...

0|0
    0|0
  • Ne oluyor bu partide

0|0
    0|0
  • tutturulmuş bir sensesyşın vayt gidiyor. kültürümüzü kaybediyoruz bu batı oyunlarıylan arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Şimdiden hantır hantır para biriktirmeye başlayan Esenyurt ve Ümraniye tayfasını görür gibiyim...

Onların white'tan kasıtları beyaz atlet.

0|0
    0|2
  • project x gibi bişeyse ben bile gelirim hacı takılırız orda :D ama çakallığına siyahı çeker gelirim :D

0|0
    0|2
Yükleniyor...