Metalci olmayan aciz insanları nasıl buluyorsunuz?

Asi bir metalci olarak, sürreal felsefemi hayata geçirip, litrelerce motor yağı içerek sanatsal yaklaşıyorum hayata. Evet siyah da en sevdiğim renk! yea. Metalci olamayan aciz insanları nasıl buluyorsunuz?

Lüsifer, amen.

Güncellemeler:
link yea.
evet gençler teşekkürler. bu arada verdiğim link metal değilmiş yakalandık

0|0
1723

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskançlık denen günah her insanda olabilir o yüzden sana kızamam ama

Kıskançlıktan ölü bulunacak düzeye gelirsen bunu ancak sefil bir metalciye yakıştırırım

10|5
    5|9
    • çok kıskanıyorum. özellikle yakışıklılığını :D

• game over ahahaha :D

• hahaha :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 22

• metalciyim grubum var çevrem bu şekilde insanlarla dolu ama diger insanlara aciz deme bence onlar bizi farklı görüyor cins bakıyor diye aciz olmaları gerekmez sadece biliçsizler ki ortama aldıgın zaman onlara neyin ne oldugunu söyledigin zaman gördükleri zaman onlarda senin benim gibi oluyor :) ki türkiyede yaşadımız için böyle durumlar gayet yaşanılabilir kedi kesen satanist vs. :) sadece bilinçi olmaları gerekir okadar :) baktın olmuyor koy gitsin.

bu arada siyah candın death candır :) bkz : link

0|1
    0|0
  • yaklasik 10 yildir metl dinlyrm bu olayi buyutme sen biraz kizdin anlasilan bu konuyla ilgili bi yorum yapmisti biri...salla gitsin ne derlerse desinlr ...basbakan bile elestirmisti bi ara ne yani siyah giyiniyorum benim hakkim da yorum yapanlar cokta zkimde ... dinliyorum kafami zkiyor kafa benim kafa sikinti yok...bilmiyrlarki metal sadece gurultulu bir muzik degil hep on yargi malesef...neyse kafa kopartmaya devam...

0|1
    0|0
  • Metale ve metalciye olan saygından ötürü 5 stars çaktım..

3|3
    0|1
  • Dövüşmeden oynayın.

1|3
    0|1
  • asi ergenlikten kurtulamamiş abileri ablalari kusuruna bakmayın yoksa olgun birisi kimin ne dinleyip yada sevdigi şeye karişma söz soyleme hakkına sahip olmadiğini bilir

bu tipler reelde hiç bole değil ama bi anda kuzu oluyorlar :)

1|0
    0|1
  • kısmet :D

0|1
    0|0
  • Metali bu işe karıştırmayın!

3|2
    2|0
  • adamsın :D

0|1
    0|0
  • İşte bu that's it getir banada 2 kilo kabızım zaten = DDD

0|1
    0|0
  • metal dinliyorum da soruyu algılayamadım ben :S Dİneleyen ne oluyor dinlemeyen ne oluyor. Amen ne ,kim, kime ne yapmış. Siyah renk donuma kadar siyahta olay nedir onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Ciddi anlamda metal ve ya rock müzik dinleyen insanlar herseye saygı duyar ve böyle yerlere aşagılayacak sekilde yazmaz.Müzik bir sanattır evet müzik tarzlarının en cok emek harcanan tarzlarından biride metal müziktir ama ben bu müziği ciddi anlamda dinleyen insanların ne renk takıntısı ne de baska tarzlara takıntı yaptıklarına inanmıyorum kesinlikle senin kisiliginle alakalı bir sorun bu.

0|0
    0|0
    • la konuyu bilmiyon saf saf yazma buralarda prim yapcam diye :D konuyla ilgili başka bi başlığı tiye alıyorum ;)

• baslık varken cevap prim oluyor evet replika metalci haklısın :)) kendini tiye alıyorsun farkında değilsin cakma meydıncı

• sakin ol şampiyon :D

• körü körüne metalciyim.tom araya ve serdar ortaç düet yapsa severek dinleyebilirim :/

0|0
    1|0
  • çok ezik çok banal

0|0
    0|0
  • kafanı salladığında içindeki boşluktan gelen sesi duyabiliyor musun?

2|0
    0|0
  • Asil insanlar onlar, metal dinlemiyorlar bir kere daha ne kadar asil olabilirler.

1|0
    0|1
  • metalci olup kafa sallıcama, LMFAO gibi hardstyle dansı yapıp zikimi daşşamı sallarım daha iyi (:)

1|0
    1|0
  • Arayip buluyorum

0|0
    0|0
  • Metlaci mi?Metalci ne arar la Türkiyede? :D

0|1
    0|2
  • hacı şimdi ben metalci değilim aciz mi oluyorum (= benim burdan bakınca da sen gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Hakaret edim die açtımda seni görünce vazgeçtm :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...