Gitar çalmak mı daha kolaydır yoksa bağlama çalmak mı?

size göre gitar çalmak mı daha kolaydır yoksa bağlama çalmak mı ?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• ikisini de çalmadım bilmiyorum.ikisini çalan da arkadaşım var ikisi de zor görünüyor

0|0
    0|0
    • bence zor değil çünkü ben şu an gitar çalıyorum bende zor sanıyordum ama hiç değilmiş onu anladım şimdi baplama çalmak istiyorum

• ben gitar caliyorum kardesim baglama caliyor vee baglama harbi zor öyle kolay kolay herkez yapamaz, gitar daha kolay

0|0
    0|0
  • gitar bnce

0|0
    0|0
  • hangisi daha zordur bilemem ama bağlamanın hakkını veren erkek candır

0|0
    0|0
  • tombul parmaklarım bağlama tellerine sığmıyo :(

her halukarda zor geliyo

0|0
    0|0
  • gitar kolay.bağlama çalıyorum ben ama gitar aşırı basit

0|0
    0|0
  • baglama

0|0
    0|0
  • Gitar çalmak daha kolay...

0|0
    0|0
  • baglama daha kolaymıs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• saz solo çalarsın ki bu zaman alır daha çok kavraya bilmen için.. gitar ise akorlar üstüne ve solo üstüne kurulmus bi enstrumandır. Akor basmak daha kolay olur biraz geliştirdikden sora rahatlıkla sazı kavraya bilirsin.. gitarda repertuar çok saza nazaran

0|0
    0|1
  • Müzik enstrümanlarını birbiriyle kıyaslamak çok saçma heleki mantıkları farklı olan gitar ve bağlama daha da saçma ben profesyönel bağlama çalıyorum şundan emin olabilirsiniz bağlama çalmak ciddi emek ister düşündüğünü parmaklara aktarabilmek gerekir çalarken hayaller kurman gerekir eğer bunu yapamiyorsan zaten farkındalığını yaratamassın.

1|0
    0|0
  • İkisi de fazlası ile kolay aslına bakarsan ama gitar sanırım, yada bana göre daha kolay bağlamaya göre :)

0|0
    0|0
  • "gitar kolay.bağlama çalıyorum ben ama gitar aşırı basit" demiş biri. o kız gitsin jimi hendrix çalsın dire straits çalsın led zeppelin çalsın.Master of Puppets i baştan sona hiç hata yapmadan çalsın.Steve Vai nin tüm parçalarını çalsın Eric Claptonu yalayıp yutsun sonra gelsin bana basit desin.3-5 Akor basmakla gitar çalınmıyor.Anlamayan adama boş tel bile vursan aa ne güzel diyebiliyor.

0|0
    0|0
  • bence bağlama çalmak daha kolay.

0|0
    0|0
  • gitar daha kolay derler...

0|0
    0|0
  • parçalara göre değişir :) bide adamına göre :P

1|0
    0|0
  • Zoru kolaylaştıranda beyin kolayı zorlaştıranda ben hem piyano hem keman biliyorum yeni gitar öğrenmeye başladım başta zor sonra kolay çalış yeter kardeşim = )

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır gitar çalıyorum şu an bence gitar daha kolay gibi

1|0
    0|0
  • ikisi de zor

0|0
    0|0
  • Sen küçükken kaç yaşındaydın gibi bi soru olmuş bu.

0|0
    0|0
  • gitar daha zor..

0|0
    0|0
  • sanki bağlama daha az yer kaplıyor gitarı çalarken takılabilirsin tabi hırsızından hırsızına değişir

0|0
    0|0
  • ikiside zordur

0|0
    0|0
  • İkiide ayni fakat hangi tarzmuzik seviyorsan ona gore bir seçim yapmak daha mantikli

0|0
    0|0
Yükleniyor...