Muzıkle ılgılenen vardır mutlaka, bakar mısınız?

Muzikle ilgilenen var mı aranızda?
Muzikle ilgilenenler, ben sarkı soylemek ıstıyorum asırı ılgım var sesım guzel degıl ama hobi olarak ilerletmek istiyorum yıllarca ilerletmek falan. Soruma gelelim, nereye basvurmam ne yapmam lazım? san dersı mı alacagım bu durumda, tv de mesela sanatcıların dırek olarak soyledıklerını dusunmuyorum uzun yıllar egıtımını almıs olmalılar, ozguven gerektıren bır olay olmalı. benım ne gıbı calısmalar yapmam gerekıyor? bılgısı ılgısı olanlar beklıyorum, tesekkurler

Güncellemeler:
Hey yok mu kımse

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence önce bir gitarla başla notaları ve sevdiğin parçaları öğrendikden sonra , özgün sesini tarzını bulmaya çalış madem ki uzun yıllar uğrasacaksın.. ardından aldığın olumlu tepkileri ölç kulağı iyi olan insaların değerlendirmesini iste sonra arzu edersen konservatuara vs girebilirsin zor bir şey değil girmek zaten artık. ama enstrüman da ilerlemek çok çok daha zor ve meşakatlidir keman gibi bir enstrüman secebilrsin biraz temel eğitim alıp. özel şan dersleride alabilrisin tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak şan dersi için örnek vereyim. Ucuza halletmek istersen tabi. İl genelinde ufak bir eleme oluyo sesi güzelleri eğitiyolardı mesela onlardan 2 kez kazanmıştım gidemedim ama cok güzel o ortamlar.

Balıkesirde beşediye konservatuarına gitmiştim bunun için

Sende bu tarz taılabilirsin.
    Chpye takıldığım zamanlarda sanat musikisi ile uğraşan amcalar vardı onlarda cok başarılıydı.

Diyeceğim şu ki sen seçerek yönünü istesende istemesende gelişirsin bu yönde

1|0
    0|0
    • Sesım guzel degıl tesekkurler cevabın ıcın

• Bak sesin güzeldir. Sen kullanamıyosundur sadece. Tavsiyem taklit yap

• Egitim Alman Gerekiyor.
    Halk Egitim Merkezlerine Müracaat Edip Ne Tür Bir Kurs Almak İstiyorsan Form Dolduruyorsun SAZ, Gitar, vs. vs Daha Sonra Kurs Bitiminde Bitirmiş Oldugun Bölümden Sertifika Alıyorsun
    Nasıl Bir Yol İzlemen Gerektiginide Orda Açıklıyorlar.

1|0
    0|0
  • bir gitar veya bağlama al müzik beğenine göre.. sesi en iyi terbiye eden enstrümandır.. çalmaya başladıkça sesinin güzelleştiğini, uyumun arttığını göreceksin

0|0
    0|0
  • Bizim sokakta gormiyeyim seni sesin kotuymus

0|0
    0|0
  • senin gibi ne yetenekler var böyle bilinmeyen, keşfedilmeden yaşlanıp ölüp gidecek. ahh ahh, paran olmadıktan sonra zor beyaaw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...