Bu saatte Matmazel Noraliya'nın Koltuğu desem ne dersiniz?

Harfler, kelimeler ve cümleler. Konuşun lütfen.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst olmak gerekirse ilk kez duyuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Peyami Safa derim. İyi bir yazardır. Eserlerinin okunmasını tavsiye ederim herkese.

0|0
    0|0
    • Bu cevabı bekliyordum ve geldi de zaten :)

• Kafka oku. Dönüşüm ve Şato. Özellikle bu iki kitabı okuduktan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmuyor senin için. Hep görüp gitmek istediğin şatoya ulaşmaya çalışıyorsun ama bir türlü ulaşamıyorsun. Fakat sonra farkına varıyorsun ki Şato sensin, Bay K! Dönüşüm'ü anlatmayayım. O daha da sürükleyicidir.

• Karşımda gerçekten okuyan bir insan var sanırım çok hoş, önerileri dikkate alıcam

• Noolmuş ki ona?

0|0
    0|0
    • Hiç bir sorunu yok gayet iyi

• Peyami Sefanın bir romanı galiba ama okumadım , dokuzuncu hariciye koğuşunu biliyorum bir :D

0|0
    0|0
    • Evet onun romanı, konuşmak istediğim içerik aslında fakat Dokuzuncu Hariciye Koğuşu da iyi bir kitap :)

• İlk roman deneyimimdi Dokuzuncu Hariciye Koğuşu ortaokul 7. sınıftı galiba. Çok ağır bir romanla başladım hayata :)

• 7. sınıfta ilk roman deneyimi fazla geç olmuş gibi sanki ve belki biraz ağır evet

• o değil de nickinizi neden seçtiniz?

0|0
    0|0
    • Derken?

• Değişik bir insansınız sanırım ve sinirinizi çıkartmak için kullandığınız kelimeler konusunda da bir miktar başarılısınız takdir ettim sizi :)

• teşekkürler. değişik ya da farklı değilim. sadece kafadan kırığım:)

• :) yeterli mi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2012 LYS de çıkmıştı. özetini vermişti ismini sormuştu. :/

0|0
    0|0
    • Ciddi misin karşında şu sıralar bu kitabı okuyan bir LYS öğrencisi var iyiymiş yani :)

Yükleniyor...