Yeni yazdığım romanım için isim önerilerine ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

Fantastik-Bilim kurgu türünde yazdığım romanımın konusunu özetliyorum size. Düşünün ki bütün kıyamet alametleri oluşmuş ama kıyamet kopmamış. Deccal Dünya'ya hakim olmuş ve Şeytan ise insanlara Allah'ın varlığını unutturduğu için insanlar yardım isteyebilecekleri bir yaratıcının varlığından haberdar değiller. Fakat yinede yaratıcının varlığından haberdar olmasalar bile Deccal'e ve Şeytan'a karşı çıkan küçük dört ayrı kabile bulunmakta. Deccal ile savaş başlamıştır ve bin kişilik ordu tamamen ölmüştür son kalan komutan Metehan olmuştur. Deccal, Metehanın yakasını tutar ve havaya kaldırarak "Şimdi gelsinde kurtarsın seni Allah'ın" der. Metehan, Deccal'in bu lafından bir yaratıcı olduğunu anlar ve ölmeden önce "Lütfen son bir kez bize şans ver yarım et" der. Allah tam kıyametin emrini verecekken, Dünya da ki bu ışığı görür ve insanlara yardım etmeyi kabul eder. Dört büyük meleğinin kopyalarını çıkartır ve her birini bir bebeğin bedenine yerleştirir. İnsanlar bu yavruları eğitmek için uğraşırlar...

biraz uzun oldu ama kusura bakmayın. Okumaya tahammül eden arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Önerileriniz nedir? Sizce nasıl bir isim vermeliyim?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Dört

0|0
    0|0
    • Farklı bir bakış açısı. Olabilir ama bence çok sade. Biraz daha yaratıcı olabilir misin rica etsem.

• Bana güzel geldi bilgiliysen bu konuda okunur bence

• Bu konu üstüne biraz bilgim var ve durmadan araştırma yapıyorum. Umarım dediğin gibi olur beğenilir.

Yükleniyor...