Nostalji Severler..! Yerli ya da Yabancı, Eskilerden ve Çok da Klişeleşmemiş Farklı Bir Şarkı Paylaşabilir misiniz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|1
    0|0
    • Seninle tekrar karşılaşmak güzel..! :)
      Yabancı paylaşımlarından anlaşıldığı üzere ağırlıkla 80'ler ve 90'lardan dinliyoruz sanırım...
      90'ları başları ne de güzeldi... O sıralar ağabeyim çalıştığı bardan ne kasetler getirirdi, her gün doya doya dinlerdik...
      TRT'de de şu anda nostalji olarak dinlediğimiz şarkıları kendi zamanında her gün dinlemenin tadı çok başkaydı...
      Türkçe paylaşımlardan ''Bir ihtimal daha var'' şarkısını ne zaman dinlesem beni o anki halimden alıp ayrı diyarlara götürüyor... :)
      Çok teşekkür ederim değerli paylaşımlar için.
      Bu paylaşım aşağıda yine aynı harikalıkta paylaşımlar yapan Mandarinia'nın cevabı arasında beni kararsızlıkta bırakacak gibi... :)

• Evet haklısınız.. Her dönemin ayrı bir güzelliği var gerçekten :) Be my baby'yi bilirim tabii ki 60'lı yıllarda efsane olmuş parçalarından bir tanesidir...

• Ama şöyle bir şey var ki!
      O zamanlar Be my baby'nin çok farklı bir yorumunu radyoda dinleyip kasete kaydetmiştim.
      Kaç yıldan beri internette arıyorum, ama halen o yorumu bulamadım... :)

• http://www.youtube.com/watch?v=8j-IHZW6u-w
    Çok sevdiğim bir şarkıdır.
    -Gecen bol olsun.-

1|1
    0|0
    • Bu şarkıyı dinlediğimden bu yana o kadar çok yıl geçti ki! Şu an paylaşmış olmasan belki çok uzun bir zaman hatırlamıyor olacaktım.
      Güzel bir eser gerçekten, farkı bir tarz... Teşekkürler.
      Mutlu geceler dilerim..!

• Önemli değil:)

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|1
    0|0
    • Hepsi de birbirinden güzel ve değerli şarkılar!
      Ve hiçbiri de son dönemlerde diğerleri kadar hatırlanan ve paylaşılan parçalar değil.
      Çok teşekkür ederim...
      Özellikle ''Keman Öğretmeni'' şarkısı dolu-dolu duygular yaşattı bana şimdi.
      Harika!

• Günümüzde olduğu gibi, 60-70-80'lerde çoğu şarkının müziğinin yabancı şarkılarından alındığını da unutmamak gerek... Üreticilik konusunda her alanda zayıfız

• Doğru.
      O dönemler aranjmanların rağbette olduğu dönemler.
      Ama hiç yoktan kaliteli ve kayda değer eserleri alıntı yapmışlar. Sonuçta her biri keyifle dinleniyor.

• iron maiden-the trooper...

http://www.youtube.com/watch?v=PaYvy5yP_eY

0|1
    0|0
    • Oldukça hareketli bir parça, harika! :)
      Her ne kadar dinlediğim bir tarz olmasa da, Iron Maiden tartışılmaz bir efsane.
      90'larda Number One TV'ye çok sık çıkardı.
      Teşekkürler...

Yükleniyor...