En son zevkle okudugunuz kitap?

En son zevkle okudugunuz kitap? paylaşirmisiniz ve etkilendiginiz nokdayida belirtirseniz sevinirim işte tam burasi beni çok etkilemişti felan

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Nazire kutsal'ın sırmalı sandaletler gerçek bir hikayeden alıntıymış çok etkilendim bir arkadaşımın rafında duruyodu merak ettim bir kaç sayfasını okumuşrum öfünç istedim okudum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zebani kitabi o kadar cok varki kelimeleri :)

0|0
    0|0
  • John Verdon aklından bir sayı tut serisi
    Dedektifli cinayetli kitap. Katil kim onu bulmaya çalışıyor sana da düşünme tahmin yürütme şansı veriyor ama sonda seni hep bir süpriz bekliyor. Yani kurgusu mükemmel.

0|0
    0|0
  • # Puccagünlük :)

0|0
    0|0
  • Gizli Anların Yolcusu

0|0
    0|0
  • Böğürtlen kışının sonunda çok şaşırmıştım güzel kitap

0|0
    0|0
    • yazarmsn özet kucuk söyle

• Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel'ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel'ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera'yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

• obsidiyen anlatım şekli hoşuma gitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Unfinished Tales - J. R. R Tolkien

0|0
    0|0
  • En son kalpler ölür/Canan Tan sevdigi erkek oldukten sonra kalbini bagislayip, nakil olan insanı bulup hala sevdigi insanin kalbinin atiigini gormesi. ve Tepeden Tırnağa yazari aklimda degil. Bir kadinin ölen kiz kardeşinin cinayetini coze bilmk icin sadomazoşit iliski icerosone girip kendi benligini bulması.

0|0
    0|0
  • Bukre/Kahraman Tazeoğlu

0|0
    0|0
  • ömer seyfettin - seçme hikayeler

0|0
    0|0
Yükleniyor...