Arkadaşlar hikaye tarzı birşey yazdım. Eksiklerim varsa tamamlar mısınız?

Titriyordu. Ellerinden kanlar akıyordu. Ve ağzından hiç anlayamadığım sözcükler dökülüyordu. Tanrıya dua mı ediyordu? Hiç sanmam. Gözlerime inanamamıştım. Bu bir büyüydü! Anlamalıydım. Onun başından beri bizden farklı olduğunu biliyordum! Tüyler ürperticiydi. Sessizce kaçmaya çalıştım. Kalbimin sesini duyuyordum.. Başımdaki ağrıyı sonuna kadar hissedebiliyor ve duyabiliyordum. Merdivenlerden yavaşça inerken ahşap zeminden bir gıcırtı geldi.
-Lanet olsun! Alexandra koş!!
Bedenimin havalandığını ve hafiflediğini hissettim.
şu an kalbim her zamankinden daha hızlı atıyordu. Bağırıyordum ama çığlığımı kimse duymuyordu. Gözlerim karıncalandı ve dizlerim uyuştu.
Sam'e ne olduğunu bilmiyordum ama benim başım büyük dertteydi.
Ve bir anda büyüyü yapan o kızla karşılaştım. Gözlerinin akı kaybolmuştu. Gözleri simsiyah, yüzü kan içerisindeydi. Ve çok kızgındı. Bana bağırdı.
HERŞEY SENİN SUÇUN!!!
Ne yapacağımı bilmiyordum. Kaskatı kesilmiştim. Konuşamıyordum. Korkuyordum. Ona cevap mı vermeliydim?
Ve ağzından şu sözcükler döküldü..
''Des mhatos saerte thaere
Des mhatos saerte thaere
Des mhatos saerte thaere!!''
Devamı var isteyenlere atabilirim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben bunu kitap olarak çıkarttırmayı düşünüyorum devam ettirip başlık bulmada biraz acemiyim yardımcı olabilir misiniz?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel güzel olacak...😊

1|0
    0|0
  • Ben de uzun zaman önce çok hevesliydim, yarım kalmış bir kaç romanım var. Umarım sen bitirebilirsin. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Güzel etkileyici daha güzel betimlesen daha iyi olur ve yasanacak olay icin sabirsizlanma yazacaklarin kalmali ağır ağır ilerle

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler 2. ve 3. bölümde dediğinizi yapmaya çalıştım. İsterseniz ona da bir bakın

• Mesaj olarak atarsan biara okuyabilirim bende 530 sayfa romanim var dahada yazıyorum yardimci olmaya çalışırım

• hemen atıyorum

• Bende roman yazıyorum ama yazım tekniğimi değiştirmeye karar verdim.

0|0
    0|0
  • gölgesinden korkan bir kız çizmişsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...