Kedi uzun yola nasıl götürülür?

yarın çilekciğimle beraber ilk defa uzun yola gideceğiz bu 5-6 saatlik bir yolculuk olacak fakat bu onunla ilk uzun yolculuğum olucak ve 6 saatini küçücük bir çantada geçirsin istemiyorum. Kedileri olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirlermi sizler uzun yola giderken neler yapıosunuz? Açıkçası ben arabamda açık kalmasını isteği kucakta dolaşmasını istiyorum ama bazı tedirginliklerim var mesela ben direksiyondayken koltuğun altından gelip ayaklarıma dolanırmı gibi.. ya da açık olacağı için acaba dahadamı huysuzlaşır? bu arada çileğim daha bir ay iki haftalık bana önerileriniz neler?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde kedimizle arabada salık vaziyette yolculuklara çıktık Kediler sesden rahatsız oluyor bir süre huzursuz miyavlamadan sonra güvenli hissedeceği bir yere pusuyor stresli olacaktır ama box içinde götürmekten iyidir en azından dolaşıyor

0|0
    0|0
    • peki öyle pedallara falan gitmiyor dimi koltuk altlarından aslına bakarsan en tedirgin olduğum nokta bu birden ayaklarıma sürtünürse allah korusun kaza falan yaparım ben :/ gerçi arabada dört kişi daha olucak ama benim çilek çok yaramaz hop orda hop orda :)

• teşekkürler :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Pet shoptan kafes alsan güzel olur.

0|0
    0|0
    • kafesimiz var taşıma çantamız yani ama yazık diilmi 6 saat boyunca kısıtlı alan :S

• Of of. arabanin icini savas alanina cevirmemismiyd i :) kil tuy :S

0|0
    0|0
  • Götürme bence Hem sana eziyet hem kediye :)

0|0
    0|0
    • bırakıcak kimsem olmadığı için götürmek zorundayım maalesef. Ayrıca daha bir aylık olduğu için barınağın b harfini bile getiremiyorum aklıma :S

• O zaman kafes :)

• Kafeste.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• araba son derece huzursuz olacağı bir ortam, dolayısıyla kafes iyidir. can güvenliği her şeyden önce gelir.

0|0
    0|0
    • doğru diosun kafesten çıkarmamak en iyisi bu durumda.

• uyku ilacı içir uyusun yolda

0|1
    0|0
    • Basak :) sevdim.

• bence görüş. benim köpeğim var kedim yok. babam veterinere danışıp içirdi ama ne içirdi bilmiyorum.

• peki teşekkürler :)

Yükleniyor...