Pek yakında filmi nasıldı beklentileri karşıladı mı?

"Pek yakında" filmi hakkında ne düşünüyorsunuz beklentinizi karşıladı mı yoksa çok mu vasat görüşlerinizi değerlendirip öyle filime gidip gitmeme kararı alıcam

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Pek Yakında'ya gitmede hangi filme gidersen git.
    Vasat. Sinemada izlemek resmen işkenceydi. Tamamen sırf film çekelim diye bir apar topar hazırlanmış bir film bana göre. Bence 15 günde yazıldı ve 1 ayda çekilmiştir zaten 15 kişi oynuyor oynamıyor. Ne senaryo off aman aman ne oyunculuklar ne de kurgu. Anlaşılan cem yılmaza para lazımmış. Ne yönetmene para veririm demiş nede fazla oyuncuya, prodüksiyona gerek var masraf olmasın. bol bol da ürün yerleştirir peşin paramı da alırım demiş. Sinemadan çıktıkdan 2 saat sonra 2 tane sahnenin bile aklınızda kalması mucize olur. Tv filmidir. Resmen hayal kırıklığı. Cem Yılmaz'dan bu kadar kötu bir film izleyeceğim cidden aklımın ucundan bile gecmezdi. Paranızın çöpe gitmemesini istiyorsanız başka bir filme gidin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok güzeldi

2|0
    0|1
  • bu filme arog ya da gora gibi komedi filmi gibi gidenlere acıyorum yahu hiç mi film kültürünüz yok gitmeden önce az fragmana bakarsanız filmin hokkabaz ile herşey güzel olacak arası birşey olacağı belliydi zaten.

0|0
    0|1
  • Film toplumdan belli bir kesime hitap ediyor. Yani anlayabilmek maharet ister. Biraz komedi birazda toplumsal mesajlar yer alıyor gerçekten farklı yapılandırılmış bir film. Ha birde Warner Bros imzalı olması en çok dikkatimi çeken şey.

0|0
    0|1
  • Gulmek icinse gitme ama film cok guzel

1|0
    1|1
  • Gitdim bidaha gitmeyi düşünüyorum süper film biraz abartı söyledim ama öyle

1|0
    0|1
  • Yok be bn bıle daıysını cktım

0|0
    0|0
  • sence izlemeli miyim?

0|0
    0|0
  • en yakında izlemeyi planlıyorum

0|0
    0|1
  • Çok komik değildi. oyuncu kadrosuyla çok daha iyi bir film olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Farklı olmuş hokkabaz tarzında

0|0
    0|0
  • herşey çok güzel olacak ayarında klasik temiz bir cmylmz filmi ben beğendim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Dram dı daha cok eh iste yani pek karsilamadi

0|0
    0|0
  • Fazla komik değildi sadece biraz farklıydı ama Cem Yılmaz'ın beklentileri çok iyi karşıladığını düşünmüyorum bence basit kalmış çok daha iyi olabilirdi

0|1
    0|0
  • 51 lira cope gitti haci :-(

0|1
    0|0
    • neden 51 bilet parası değil dimi bu :)

• beşle biri tuşlarken sıralamayımı şaşırdın 15 yerine 51 mi yazdın yoksa aldığın kolalları mısırlarıdamı boşa gitti sayıyosun?

• Gülmek için gitme o filme onun dısında bugun izledim cok begendim.

0|0
    0|1
  • Begenmedim. Cinli filmlere girsem daha iyiydi

0|1
    0|0
Yükleniyor...