Önerebileceğiniz kitap? Aşk Romanı?

Arkadaşlar duygu yüklü inanılmaz bir aşk hikayesi istiyorum böyle Saçma sapan Aşk-ı Memnu tadında aldatmalı falan Olmasın gerçek bir tutku aşk Romanı istiyorum içersinde romantik sözler barındıran okurken duygu seline kapılabileceğim Aşkın gerçek ama imkansız olması kavuşamamaları mesela okurken kitaptan kopamamak istiyorum var mı böyle okuduklarınızdan?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Aşk ve gurur
    Çalıkuşu ;)

0|1
    0|0
    • aşk ve gurur farz oldu çalıkuşunu okudum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• boleyn kızları :D

0|0
    0|0
    • Anlaşıldı kitap okuyan yok memlekette

• Zaten hep öyle oluyor nedense

• Film ile kitap birebir olmuyor :)

Erkekler Ne Diyor 1

• merhaba,

öncelikle pek fazla aşk ve aşka dair kitap okumuyorum, ancak elimden geldiğince bir şeyler önermeye çalışabilirim.

öncelikle ilgini çeker mi bilmiyorum ama, romeo ve juliet
    madame bovary
    kürk mantolu madonna
    aşk ve gurur
    uğultulu tepeler

herhangi birisi ilgini çekmezse başka kitaplar düşünebilirim, ama ilk olarak aklıma gelenler bunlar.

iyi okumalar,
    mutluluklar.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler önerdiklerinden ikisini okudum Diğerlerinin kısa özetlerine bakıcam saol dostum

• özellikle aşk ve gurur'un yazarı, jane austen, umarım yanılmıyorumdur, çok stil sahibi ve kendi olabilen bir yazardır. ilgini çekeceğini düşünüyorum. bunun yanında uğultulu tepeler'in sık sık övüldüğünü pek çok yerde görebilirsin. eğer bu ikisini okumadı isen önceliği bu ikisine vermeni önerebilirim.

hangilerini okumuş olduğunu da merak etmedim değil açıkçası,
      bir de kararını verip okumaya başladığın kitabı söylersen çok memnun olurum.
      belki hakkında konuşabilme şansımız da olabilir.

ilgin için ben teşekkür ederim.

• Kürk mantıklı Madonna ve madame bovary okudum güzeldi söylediğin ikisine kesin bakıcam

Yükleniyor...