Yarın İstanbul'a gidiyorum, gezilecek yerler?

Evet ben daha önce de bayağı bir bulunmuştum ancak hiçbirinde gezme fırsatım pek olmadı. Ben öyle cami falan gezecek bir plan aramıyorum böyle semt olarak güzel, gezilesi içinde kaybolunulası yerler varsa tavsiye eder misiniz? Bir de hava durumunu söylerseniz sevinirim, 3 günlük bir süre orada bulunacağım ve ne tür kıyafetler almalıyım bilmiyorum :D Çok soğuk oluyor mu?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Idare eder beklentimin biraz aştında kızla izledim ama kızla izlediğim hiçbir filme adam gibi odaklanamadım bugüne kadar

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Sultanbeyli ne git :))) oradan Samandıra, Sarıgazi, Dudullu falan. :)))
    Sonra da Üsküdar Selamsız mahallesine git gez :) Bayılırsın.

1|2
    0|0
  • Balat, Beyoğlu, Taksim, Emirgan, Sirkeci, Galata, Kabataş... Daha vardır illaki ama aklımda değil malesef...

1|0
    0|0
  • Hava şu an gayet iyi sana adalara gitmeni tavsiye ederim ve onun dışında rumeli hisarını tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Adalar dediğin yer neresi oluyor?

• Evet güzele benziyor, teşekkür ederim!

• Rica ederim belki karşılaşırız İstanbul sokaklarında koştururken :)

• Havalar biraz serin mont gibi bişey al yanında bulunsun :)) Beşiktaşa git ve İnönü Stadının inşaatını gör :D

1|0
    0|0
  • gülhane parkı en sevdiğim yer :) bir de balık yersin oralarda tamamdır :)

1|0
    0|0
  • Yedikule, samatya civarını gez bence. Eski cumbalı evler hoşuma gidiyor benim =)

0|0
    0|0
  • Şu an buralar soğuk ve berbat. Gezip zevk verecek bir yeri de yok bu havalarda.

0|0
    0|0
    • Zevkine gelmiyorum zaten, gelmişken gezmek istedim

• Avm gidip gez, sonra yemek, içecek falan. Çevre olarak dersen Beyazıt çarşısı, Sultan Ahmed, Eminönü veya para iyi ise ve alkol ile aran varsa Ortaköy sahilinde otur iç. Boğaza karşı alkolllü mekanlar var.

• Tamam teşekkür ederim

• cadde bostan sahil

0|0
    0|0
  • taksim ordan kabataş sonra eminönü yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Byramtepeye gel bence Olimpiyat stadyumunun o taraflar çok güzel bir semt

0|0
    0|0
  • Guzel yerler cok fazla ben dogma buyume buraliyim ama tek tek anlatilcak gibi degil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadıköye gel bir rakı balık veya midye bira yapmadan dönme :)) benden soylemesi

1|0
    0|0
  • Eminönü kapali carsi sultanahmet ayasofya eyup sultan pierloti tepesi eyupte bulunyr
    Oralar çok gzel yerler bnce tavsiye ederm.. valla şu an İstanbul'da havalar normal ama serin oluyr aksamlari

1|0
    0|0
    • Anlamadın sanırım? Sultanahmet ayasofya falan gezmek istemiyorum

• Evt yanls okumsm
      O zaman eminonu sultanahmet meydani pierloti tepesi orasi cok gzel istanbl ayaklarının altnda
      Bogazturu yap galata kulesine gt oralar ck gzel kapali carsiyida gezmelisin orasida gzel
      Benm tavsiyelerim bu kdar :)

• Teşekkür ederim ^_^

• bağcılara kesin gelmelisin

1|1
    0|0
  • Taksime git. İstiklalde ara sokakları dolaş. Eminönüne git, balık ekmek ye. Galata kulesine git.. Boğaz turu yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...