Sıkıldım artık ya yaşamak gelmiyore artık içimden?

arkadaş staj görüyorum aylık 100 lira para alıyorum haftanın 5 günü eşşek gibi çalısıyorum ustalar o* çocuğu en sonunda öldürürücez birbirimizi o oolucak. çıkıcam staj yerinden annem tan tan yapıyor dışardan milletin dolduruşuna gelip bana patıyor surat yapıyor kuran çapsın bunlaldım ya yaşama hevesim kalmadı sıkıldım artık yaşama hevesimi aldılar ya

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Staj zordur kardeşim. sık dişini. Eziyolarsa seni şirkette öğretmenlerine bildirebilirsin. Hukuki işlem bile yaptırırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• gelmiyooore :)

0|0
    0|0
  • Bizde stajyer olduk be kardeşim zordur stajyer olmak güya o iş yerinin bel kemiğisin

0|0
    0|0
    • abi çalıstığın hakkını alamıyosun var mı böyle bişey ya adam bide çıkartıp 100 lira vermezmi aylık küfür etse bundan iyiydi ya bide usta geç gittim bugün artislik yapıyor. böyle yapcaksan yarın gelme diyo dedim vurdum kapıyı çıktım * işini dedim. bide eve gel validenin dırdırını çek bunalttılar artık yeminlen onlar gibi değilim diye beni farklı görüyorlar beni dakka başı kuzenle eşleştiriyorlar. ondan bundan banane ben kendi hayatımı yaşıyorum. ama anlamıyorlar malesef

Yükleniyor...