Kitap okuma alışkanlığı nasıl kazanılır? Çok az okuyan bir toplumuz?

Bazen bağımlılıklarımızdan kurtulma yollarını ararız bazen de bağımlı olmayı isteriz benim sorum nasıl kitap okuma bağımlısı olucaz 😊😊😉

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• S-Kitap okuma alışkanlığı nasıl kazanılır?
    C-
    1-Kişinin ilgisini çeken konular olması lazım
    2-Sevmek lazım alışkanlık şeklini alması için
    3-En önemlisi kitabı yazan;Neden? Niçin? Nasıl? yazmış sorularını sormak lazım. Bu yüzden her kitap okunmaz.
    S-Çok az okuyan bir toplumuz?
    C-Bu bir hakikat zaten insanların konuşmalarını dinlediğimizde bunu anlıyoruz.
    S-nasıl kitap okuma bağımlısı olucaz
    C-Ne okuduğumu söylemicem çünkü ne yaptığını ve neye düşman olduğunu bilemiyecek kadar düşünemiyen insanlar var burda.2010'da elime aldım kitabı ve hala okuyorum. Hayatta bırakamıyacağım tek hakikat diyebilirim. Diğer bir değişle pusula ya da gideceğim istikamete ulaştıracak araçta diyebiliriz...
    NOT:İnsan elindekinin ne olduğunu bilirse kıymetinide bilir. Bu yüzden her zaman okumak lazım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan kendini yansıtan kitaplara pek rastlayamıyor ve bilinç altına bu olumsuz bir şekilde yerleşmiş bunlardan biri de bendim ama şimdi hakan gündayı ve oğuz atayı elimden eksik etmiyorum

0|0
    0|0
  • Açık olayım benim görsel hafızam daha iyi. Okusam da bir süre sonra hiçbir şey kalmıyor bende. Pek okumam o yüzden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer kitap okumayı sevmek istiyorsan İlgini çekicek konuları barındıran kitaplari tercih etmelisin belli bir zamandan sonra bırakamıyorsun zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...