Türkçeye bir kelime hediye etmenizi istiyoruz. Bu kelime ve anlamı ne olurdu?

Şiş man (Sürekli şiş yiyen adam) :D :d :D

0|0
2476

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• kelimelerin anlatmakta aciz kaldığı duygularımızı anlatmak için bir kelime olsaydı gerçekten çok iyi olurdu ama böyle bir kelime ne bende var ne de başkasında. olsaydı da böyle bir sözcük bu sözcüğün anlamı için tek başına bir lügat olmalıydı. ne belli belki de gözlerin tek işlevi görmek değildir. sözcüklerin kifayetsiz kaldığı durumlarda devreye girmek bir bakışla bin şeyi ifade etmek de ağzın dilin değil gözlerin marifetidir.

0|0
    0|0
  • Karanlık= 1) Borsada kısa sürede kar eden kişinin kazandığı para. Anlık kar. :) 2) Bir andağa yağmaya başlayıp 10dk içinde duran kar. Anlık yağan kar. :)

0|0
    0|0
  • sıldırmak :) gerçekten bu kelimeyi ben ürettim :) anlamını hatırlamıyorum 1 yıl kadar önce bişey için kullanmıştım birden azımdan çıkmıştı şaşırmıştım anlam verememiştim ama anlamı neydi neye tepki olarak söledim bilmiyorum garip :)

0|0
    0|0
  • fırfır = anne terliği

0|0
    0|0
  • Edirnünük = çok yiyen, obur ^_^

2|0
    0|0
  • Tavan: Ta Vandayım şehir merkezindeyim çok soğuk :S

(laf olsun diye dedim normalde Ankaradayım :D)

1|0
    0|0
  • cennetim ; yeryüzündeki cennetim

1|0
    0|0
  • "Yalabık" böyle herkesle kaşar kaşar konuşan ama kimseye vermeyen kızlara verilen isim olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • nekroşet : ceset torbası

1|0
    0|0
  • Kiriheri=hayvanöpen

1|0
    0|0
  • boşyazan

0|3
    0|0
  • küfürsüz seks tabiri

1|0
    0|4
  • Mal girl = sen

1|1
    0|0
  • Adınızdan aklıma geldi :D
    Cici = tatlı güzel

0|0
    0|1
  • Dalyaranto

0|0
    0|0
  • Onu arada bir kullan : Beyn
    :D

0|2
    0|0
  • Sexim geldi
    Tuvaletimizin gelmesi gibi doğal bir ihtiyacımızın geldiğini dışa vurgulamaya yarayan cümle kelimeden öte birşey ;)

0|0
    0|0
  • Tırrink (Tırnak yeme hastalığı :) )

0|0
    0|0
  • Anarya:Mersin ve Cukurova' da (Fransiz isgali zamanindan kalma bir kelime) (makineler icin) geri anlami tasir. TDK bunu kabul etmiyor.

0|0
    0|0
  • Poş-et poşete sarılıp pişirilen et.. Aklıma bu geldi tamam vurmayın :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...