Hayatınızın filmi nedir? :)?

İşte bu filmi izleyince ufkum açıldı , hayata bakış açım değişti ya da sadece sevdim işte diyebileceğiniz bir film ismi..

- Kısacık konusuyla birlikte yazarsanız ( komedi , dram , aksiyon ) gibi :)

Buyurun arkadaşlar :))

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir zamanlar hindistan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Harry Potter and the Half-Blood Prince. Konusunu belki herkes biliyordur ama Harry'nin Slughorn'a cesur olun profesor, yoksa annem bir hiç için ölmüş olacak, o kase sonsuza dek boş kalacak (the bowl will remain empty forever) lafı ile filmin müzikleri, 1 hafta boyunca ne filmdi bee diye sayıklamama sebep olmuştu.

1|0
    0|0
    • :)) Haklısın , gerçekten gelmiş geçmiş en güzel seriydi , teşekkürler

• www.indirmedennfilmizle.net/.../the-godfather.jpg Düşmanlarından nefret etme bu senin yargılama yetini etkiler. Michael Carleone

1|0
    0|0
  • Hachiko, filmi beni aglatmayi basarmisti..
    O kopegin yaptigini her insan yapamaz sonucta..

1|0
    0|0
    • İzlemiştim bir köpeğin hikayesi japonya ya da çinde geçiyodu galiba , teşekkürler

• Ufkum açılmadı hiçbir filimde fakat çok etkilendiğim 2 film vardır. Birisi yeşil Yol, bir diğeri ise Umut filmidir.

1|0
    0|0
    • Yeşil yol'u bende çok beğenmiştim ve ağlamıştım :))

• Can Dostum. Dram , biyografi , komedi. Fransiz yapimi.

1|1
    0|0
  • R. I. P.

1|0
    0|0
  • Son zamanların en iyi filmlerinden olan Lucy...

1|0
    0|0
    • :)) İzlemedim daha ama tavsiye eden çok oldu , beyninin daha fazlasını kullanabiliyormuş galiba

• evet, mümkün olması halinde olabilecekleri tahmin etmişler. tahmin etmişler diyorum çünkü öyle çizgiler varki abartmışta olabilirler ama yetersizde kalmış olabilirler, herşeye rağmen izle diyorum başkada bişey demiyorum :)

• peki bugün izlicem :))

• Can Dostum, Ghajini, Esaretin Bedeli

1|0
    0|0
  • Film çok Kitap ve Dizi desem olur mu?

1|0
    0|0
  • yeşil yol en cok etkilendiğim film

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• rica ederim ben bir erkek olarak cok kötü hissetmiştim kendimi nerdeyse aglıcaktım siddetle izlemeni tavsiye ederim :)

• Lord of rings izlediğim en kaliteli filmdir

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :))

• Djangoo ☺☺

• :D aa pardon zincirsiz'i nasıl unuttum ama bana sıkıcı gelmişti o yüzden yarısına kadar izledim DiCaprio hatrına :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Esaretin bedeli çok iyiydi.

1|0
    0|0
  • zindan adası
    ruh halimi değiştirdi valla...

1|0
    0|0
Yükleniyor...