Yagli boya tablo...?

resim yapmakmicin İstanbul'da malzeme alabilecegin en uygun ( fiyat olarak) neresi var. acaba

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Carrefour'larda yağlı boya setleri satılıyor, fiyatlar da markaya göre değişmekle beraber gayet de uygun.
    Uzun zamandır bıraktım resim yapmayı. Ama yaptığım dönemler gidip oradan alırdım.
    Spatula, fırça seti, tuval falan... Hepsi de var orada.

Ama yine de bu işin ehli olan @ririlover tavsiyede bulunması daha makul olur.
    Kendisi resim sevdalısı değerli bir resim öğretmenidir.
    Ankara'da, ama yine de söyleyeceği ismin İstanbul'da şubeleri olabilir belki...

1|0
    0|0
    • @ririlover duy sesimizi :)

• hahaha ya benim zman cok az o yuzden bakitkoydeydim orda buyuk bir kirtasiye var svr adi ordan aldim spatulu biraktim profesyonelleselim alirim simdilik 3 bou firca ve yelpaze gbi bir firca aldim 12 li boya aldim terebentin palet ve 2 tuval aldim 110 tl verdim hepsine

• Markasına göre değiştiği için, pahalı mı olmuş ucuz mu, bir şey diyemem. :)
      Ama genelde fiyatları biraz yüksek olur kaliteli boya setlerinin... 10'lu boya setleri 15 liraya da var, 30'a da, 60'a da...
      urun.gittigidiyor.com/.../yagli-boya-seti-set-5-105267713 Bak mesela burada resim için gerekli her şey set olarak satılıyormuş, yeni fark ettim... Hem de her şey. :)
      Kapıya kadar da teslim, ücretsiz kargo!

Ayrıca sıpatula resmin olmazsa olmazıdır.
      Mesela yansıtmalarda spatula kullanılıyor. Örneğin, suya yansıtma verirken.
      Neyse, onu da en yakın nalburdan alırsın. :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadıköy sanırım. Ama Kadıköy'de neresi olur, bilmiyorum.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
Yükleniyor...