Yabancı dizi takip edenler gelin buraya :)?

tavsiyeye ihtiyacım var.. ama çok sıkıloyorum dizilerden mümkün mertebe sürükleyici olsun ilginç olsun

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Böyle hayattan soğutacak, kasvetli ve gizemli olsun diyorsan: Six Feet Under
    Başarısız bir katilin şans eseri yakalanmadan 8 sezon milleti biçmesini izlemek istiyorsan: Dexter
    Cüneyt Arkın ve arkadaşlarının Amerikan versiyonu için: Revolution
    Zombi mombi: The Walking Dead
    Kim kime çakmış: Gossip Girl
    Prison Break kadın versiyon: Orange is the New Black
    Uçaklı muçaklı: Lost (Sonunda hepsi ölüymüş meğer)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kardeş altdaki yorumları okudumda breaking bad sarmadı falan demişsin. Bunu diyen biri yabancı dizilerin hangisine başlarsa başlasın bırakır. Altta yazan önerilerin hangisine başlarsan başla direk bırakıcaksın belli. Sadece bir dizi önerebilirim ' The Walking Dead '. Gerçi dizi izlemeye yeni başladıysan yakında bir arayış içine giriceksin Dexter, Breaking bad ve dr house derdine derman olurda. Şuanlık dediğim gibi sen sadece önerdiğime başla izle.

0|0
    0|0
    • dr house btti dexterda. the wolking dead aklımda göz atmştım zaten. şu an daha farklı dkkatımı çekçek bse aryorum. farklı duymadğm bşi yani

• Fringe bunu dene gerçekten ilğinç bilimde merakın varsa daha sürükleyici olur ancak ilk 10 bölüm dediğin gibi bir film değilmiş diyebilirsin ondan sonra izlersen bitince bitti diye ağlarsın.

0|0
    0|0
  • Fringe ve person of interest dizilerini izlemediyse mutlaka izle.

0|0
    0|0
  • PrisoN break çok iyidir izlemediysen ve tabikide breaking bad

0|0
    0|0
    • breakng bad i izledm de bir noktada braktm sarmadı pek işleyş yavaş geldi diğerini izlemeyen yok zaten :)

• vikings

0|0
    0|0
  • Fringe...

0|0
    0|1
  • the bif bang teory or рлшнкце

0|0
    0|0
  • yeni diziler başlıyo araştırabilirin

0|0
    0|0
    • evette hayal kırıklığı yaşıyorum hevesli hevesli başlayp sklınca. sonuna kadar izleyeblceğim bir dizi aryorum yinede yenilerden varsa tavsyen alrım :)

• Dominion ' u izle.

0|0
    0|0
  • Lost yani

0|0
    0|0
  • Breakong bad
    homeland - baslarda biraz sıkicı
    2 and a half man

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5