Sevgilime duygusal, romantik bir hediye vermek istiyorum. Sizce ne olabilir?

sevgilime bir hediye vermek istiyorum ama böyle çook duygusal romantik birşey olsun istiyorum szce ne yapabilirim. özel bir gün yk sadece içimden geldi.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• üzerinde masum bir resmin olan bir yastık yaptırabilirsin, her zaman yanında olamasamda uyumadan bana sarılmanı istiyorum diyebilirsin mesela.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1- Kitap yazabilirsin. Kapak tasarimina kadar sen yapabilirsin.

2- Cok kitap okuyorsa resminizi kitap ayracina bastirabilirsin.

3- Eczaneden bir kutu kapsul seklinde ilac ali, kapsulun iclerine ufak ufak notlar yazip verebilirsin. Gunde 1 doz al fazla falan yazarsin receteye de

4- kalpli kutu alip icine bir suru cikolata doldur. Bazilarinin yarisini ye. En uste de ''hepsini denedim senden daha tatlisini bulamadim'' yazili not koy

5- resminizi puzzle yaptir -500luk-. Sonra onu cerceve yaptirip ver

0|0
    0|0
    • bu dediğin 5 şeyide yaptımm :D

• en çok sevdiği, yada yaptığı şey ne ? sakın sex deme :D

0|0
    0|0
    • Tamam demem :DD çılgınlığı çok sever :D

• yk içmez :D

• nasıl bir tiptir bu adam yahu :D

• Bence ne söyle yap ; Onu ne kadar tanıdığını ve onu ne kadar çok sevdiğini belli etmek için özel bir hediye vermen lazım. Sıradanlaşan hediyeler insanı farklı hissettirmez. OnUN isteyebileceği birşey değil de kalıcı bir hediye almalısın. Mesela onun en sevdiği şarkılardan oluşan güzel bir müzik cd si yaptırabilirsin cd nin kapağına da ikinizin fhotosu.

0|0
    0|0
  • ona bir saat alabilirsin. aranızda bir bağ oluşur zamanın sizin için değerli olduğunu ifade edersin :)

0|0
    0|0
  • gümüş kolye yada güzel bir künye al ben kızlara öyle yapıyorum işe yarıyor ayrılsakta görüyorum boynunda anlıyorumkı benı unutamamış sende bu tezin tersini yap bence tutar

0|0
    0|0
  • el emeği olan birşeyler yap. çok uğraş göster ki fark olsun :D

0|0
    0|0
    • maddi olmasın zaten maddiyat yönünden zengin bir hediye olsun istiyorum uğraş ve çaba gösterceğim brşeyler olsun ..

• onun kalbinde iz bırakacak bişi.

0|0
    0|0
    • tam üstüne bastın çek ayağını :D bnde tam böle bşe istiyorum işte...

• ya nasıl çatlamayayım.tatile gidemedim,iş çok ,hava sıcak.allahtan cigaram var:DD

• aynı konumdayız o waad :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstüne basmaklık bir paspas al.Üzerinede kendi resmini yaptır.Eminim bunu çok sevicektir

0|0
    0|0
    • üstümemi basacakkk a ahhh :D

• Ona en güzel hediye giydiğin bir kilotunu vermek çok hoşuna gidicektir.Merak etme

0|0
    0|0
    • bumu romantızm anlasıyın senın :)

• sen bi susale ya istemiom fikir mikir Allah Allah

• haklısın aşkkaçbedengiyer :D bn romantik demiştim sexsi değil :D

Yükleniyor...