Kitap önerisinde bulunur musunuz?

Yaşım 20. Kitap okumaya başlamak istiyorum. Boyle eline aldiginda bitirmeden kendini biraktirmayan kitap onerilerine ihtiyacim var.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• adam fawer- olasılıksız ( çok farklı aşırı aksiyon keyifli meraklandırıcı bilgilendirici )
    dan brown- da vinci şifresi ya da ihanet noktası ya da bence en güzeli olan melekler ve şeytanlar (hepsi muhteşem şaşırtıcı vede süper bilgilendirici kitaplar
    stephen king- göz, hayvan mezarlığı ya da vb istediğin (korkunu babası adam)
    bu yazarları oku mesela seni roman okumaya teşvik ederler. daha çok iyilerir varda sen kendin seçe seçe alırısn artık :)

0|1
    0|0
    • Cok sağol dostum. Hemen olasiliksiz'i alicam.

• @meram-yavuz olabilir :) bence sıkıcı değil ama sürükleyici olmadığındandır. amaa ters köşe yapmasıyla ünlü işte dan brown. çok bilgilendirdiği için severdim. herkes sevmeyebilir :)

• oo eyw dostum :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ateşböceği yolu. 3 günde bitirdim. Ve dün bitti. Ağlamaktan gözlerim şişti :'( Ama sen erkeksin ve büyük bir ihtimalle okumazsın. :D O yüzden Dan BROWN öneriyorum -,-

0|1
    0|0
  • eroinle dans. alacakaranlık serisini de okuyabilirsin :)

0|1
    0|0
  • Ahmet ümit- İstanbul hatırası güzeldir tavsiye ederim ilk başlayanlara

0|1
    0|0
  • Sol ayağım bayılıyorum bu kitaba bayaa ağlamıştım yazarı cheisty brown ve kesinlikle suç ve ceza.

0|1
    0|0
  • Kitap Hırsızı-Markus Zusak
    İstanbul Hatırası-Ahmet ümit
    Beyoğlu Rapsodisi-Ahmet Ümit
    İhanet Noktası-Dan Brown

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kuran ve mealini oku

0|1
    0|0