Çizgi film seyrediyor musunuz?

Çizgi filme seyrediyor musunuz? Hangileri?

ben;

oscar çöllerde

jhonnyy bravo

ben 10

keloğlan ve arkadaşları

sürekli dizi

jony test

marsupilami

:))) sadece çizgi film seyrediyorum evet :)

Güncellemeler:
minika go da marsupilami başladı :D

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

• Arada bir cartoon network e bakıyorum.Ama animeleri çok fazla seyrediyorum.Ve bugünlerde eski çocukluğumuzdan kalma eski bir çizgi diziyi buldum ve onu seyrediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Pokemon olsa izlerdim simpsons da =)

0|0
    0|0
  • Bleach'i bitirdim bir kaç ay önce.. tam 2 senemi aldı haha :D

Son 90 gündür Death Note ile ilgileniyorum.. 4. bölüme kadar gelebildim. Ama pek sarmadı.

Naruto'nun güzel olduğu söyleniyor.

0|0
    0|0
  • izlenmez olur mu yaa kardeşimle beraber Cartoon Network kanalının başından ayrılmıyoruz :D :D :D

0|0
    0|0
  • yeri geldiği zaman evet.

0|0
    0|0
  • hey gidi eski günler çok izlerdim geçenlerde yeğenlerimin yanına gittim jhonnyy bravo vardı bana saçma geldi :S

eski çizgi filmler öyle değildi ki

link

conan benim kahramanım :)

0|0
    0|0
    • o jhoonnny çok karizma izle zamanla bağlanıyorsun :)

• katılıyorum da saçma geldi bana sürükleyici , duygusal çizgi filmler güzel onları beyenerek izlerim

• Çizgifilm animasyon başrollerde.. Sürekli dizi, keloğlan, ben10, CN de yayınlanan her çizgi filmi ilerim 20 yaşında olmama rağmen çocukluk başkadır kimsede anlam veremez inad uğruna izlediğimi sanarlar :)

0|0
    0|0
    • yok yaa gerçekten bir hobi öyle dinlendiriyor ki o rengarenk dünya :)) insana aşk acısını unutturur vbe:))

• Hacı sen nelerden bahsediyorsun ben çocukluğumu yaşıyorum onları izlerken bu yalan fani beş para etmez insanların hep "daha çok"" diye programlı beyinlerinden ve onların menfaatlerinden arınmış bir dünyayı keşfediyorum her ne kadar kıza olsada, ordaki masumiyet mutluluk neşe vb. hiç bir dizide göremiyorum hepsi reyting uğruna almış başlarını gidiyor be hacı :)

• aynen çok masum :))

• Animeler çok ilgimi çekiyor ama TV de rast geldikçe çizgifilm de izliyorum; mesela Jhonnyy bravo yu 25 dk filan seyrettim çok çocukça ve saçma geldi ama geçen Beyblade'e denk geldim inanamadım yeni bölümüydü sanırım.

0|0
    0|0
  • Bayılırım çizgi filme :D

0|0
    0|0
  • Family guy -Ben 10 ultimate alien force- Americans Dad - Clon Savaşları - Rex- bunları sıkılmada izliebilirim . Olursa Batman - Örümcek Adam - Maske "artık yook :(("- Süper Kahramanlar kaçırmam ..

0|0
    0|0
  • keloğlan dışında bu saydıklarının hiçbirini bilmiyorum biz heman'le büyüdük ona da ihanet etmeyiz :))

0|0
    0|0
  • İddalı bir söz ama Türkiye, Japonya ve Amerikada son 20 yıl içinde yayımlanan bütün çizgifilmleri izledim... iddamında arkasındayım :D

0|0
    0|0
  • biri bu kıza büyüdüğünü kocaman bir abla olduğunu hatırlatsın :)

0|0
    0|0
    • ama neden ya :)

• benden büyüklüğünü dile getirmedim genel yaşça büyüklüğünü anlatmak istedim , ben rtüke uyarıyı yolladım yarına hallediyorlar o yazıyı :)

• Arada bir seyrederim. İsim olarak söyleyebileceğim bir film yok ama karışık giderim bazen : )

0|0
    0|0
  • peki anime severmisin? öyleyse narutoyu önereyim

0|0
    0|0
  • ben ten teni red kit i çok severim haLada izlerim vaz geçilmezlerimdir...

0|0
    0|0
    • ben 10 süper favorim :) bu aralar dalton kardeşler var bi de :))

• öyle çok işim var ki:))

• çok yakından izleme gözlerin bozulur annem öyle diyo:)) işlerinle ilgilensen ya ozman çizgi film saatlerine bak istersen yumurcak tvnin adresinden:))

• Family Guy \m/

0|0
    0|0
    • tapmana gerenk yok da sağol yinede.

• kusura bakma başka bir sebepten çok mutluydum o an ne yazdığım bile şimdi aklıma geldi gerçekten kusura bakma

• çocukken izlediğimiz zevki vermiyor artık :/

0|0
    0|0
  • Death Note izlemişliğim vardır.

0|0
    0|0
  • Ben mecburen pepe izliyorum

ama animasyon severim

0|0
    0|0
  • Haber ve ilim irfan sabiplerinin muhabbetlerini izlemekten başka tv izlemem

0|0
    0|0
  • izlemiyorum zedcezir

0|0
    0|0
  • hey john bravo mu dedi biri :):):):):)

0|0
    0|0
  • küçükken bugs bunny le kaplumbağaları çok izlerdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• evet evet :))

marsupilami link

ay savaşçısı link

scooby doo link

keloğlan ve arkadaşları link

... o kadar çok izlerim ki bir sürü severim de :)) kuzenimle birlikte izliyoruz :)

0|0
    0|0
  • çizgi film değil de eski türk filmlerine bayılırım :)

0|0
    0|0
  • ben10 generator rex keloğlan masalları jonny test :) bunlar favorim arada pepe falan onlada takılıyom :D

0|1
    0|0
  • Kucuk kardesimin elinde kumanda trt cocuk ve gulli diye yabanci bi cocuk kanali arasi gidip geliyor. İki kanaldanda kopamiyor. Bazen her iki kanalda en sevdigi farkli cizgi filmler olunca cocuk napcagini sasiriyor. Yani evet mecburen izliyorum. :) Ama gercekten cocuklar icin zararli fazlasi.

0|0
    0|0
    • bizim ki bir ona bakıyor bir öbürüne :)) aynen dediğin gibi en büyük dertleri çizgi film oluyor fazlası zarar...

• Madagaskar penguenleri favorim bide sünger bob.

0|1
    0|0
    • o süngeri bir ben mi sevemedim yaa.. ama en çok simpsonsları özlüyorum netten açıp izliyorum :(

• Oh yeah :D Madagascar penguenleri ve süngerbob yorumunla bir de profil resminle sana tapıyorum kadın ! :D Nirvana \m/

• İzliyorum arada<3 :D

0|0
    0|0
  • Fineas ve Förbü izliyorum arada :D

Disney Channelda güzel dizler çıkıyor çocuklar için.

İyi Şanslar Charlie mükemmel her yaşa hitap ediyor :D

0|0
    0|0
    • iyi şanslar çarli hangi kanalda kız:)

• hımmm bakayım ben dur :)

• Seyretmez olur muyum?

Bugs Bunny nin hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0