Sims oyununu yüklemek istiyorum. Bilgisayarım zarar görecek mi?

Daha önceden bilgisayarımızda sorun vardı. Sürekli açılıp kapanıyordu. Mesela açarsın 15-20 dk. açık kalır sonra kendi kendine kapanır. ee haliyke Sims yükleyemedim tabi çok istediğim halde. 2 gün önce bilgisayarı tamire götürdük (bu arada sorun kasada) meğer kasada bir sürü virüs varmış. Sims'i daha önceden aldım yükedim format attığımda kendisi silindi. CD oyun halinde orijinal CD ama yüklersem sorun oluşacak diye korkuyorum. Yüklesem bir sorun çıkabilir mi?

Güncellemeler:
bu arada bu bilgisayara Simsi ilk yüklediğimde çok güzel çalışıyordu problem çıkmıyordu format attığımızda her program gitti ondan sonra simsi yüklemeyi hiç denemedim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle pc ye yüklenen oyunlar içerik olarak yüksek bir alanı kapsar...sonucundada pc nin kasılmasına ve yavaşlamasına sebep olurlar...eğer yükleyeceğin sims çok yer tutuyorsa vaz geç derim...pc den verim alamazsın...

formatlamak pc yi fabrika ayarlarına geri döndermek demek...eğer silinsin istemiyorsan yüklediğin ve kaybolmasını istemediğin proğramı D (data) ye yükle ve formatlarkende yerel disk C formatla, bilgilerinin kaybolmadığı göreceksin...

0|0
    0|0
    • boyutu 1 GB falan ama yavaşladığına hiç rastlamadım

• D klasörü ile alakalıysa o zaman noluyo?

• formatlarken pc sorar hangisi diye bizde c yi, veya d yi, veyada c-d yi işaretleriz...ben genellikle dosya klasör ve proğramları d klasöründe (depo) saklarım...format yaparkende c yi formatlarım...doğal olarak pc de yüklü olan dosyalar zarar görmez...

Erkekler Ne Diyor 1

• Sorun virüsten kaynaklanan birşeymiş zaten. Sims yüklemekle sistemine zarar vermezsin güvenle kurup oynayabilirsin. Antivirüs olarakta sistemi yormayan nod32'yi dene derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sims hastasıyım :D olmaz olmaz korkuyorsan bi bilgisayrcıya yüklet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...