İyi yazılar yazabilen biri varsa bana yardımcı olabilir mi?

Düşüncelerimi kağıda dökmeyi, kendimi bir hikaye gibi okumayı seviyordum ki hala seviyorum lakin toparlayamadığım aklım yaklaşık dört aydır bana rahat vermiyor. Bu gibi durumlarda ilhamınızı bulmak ve aklınızı ferahlatmak için neler yaparsınız?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yazilmaya değecek anlar yaşa. Uclarda yasa , ya cok mutlu ol ya da cok uzgun ol. Duygu patlamasi yasa doldur kagitlari.

Tum yazarlarin hayatlarinda yasadiklari uzucu olaylar vardir bu ilham oradan gelir sana uzul demiyorum en azindan sorgula.

Kimdi hatırlamıyorum ama adamin biri "su bas parmagimdan bile bir oyku cikarabilirim" demis. Bol bol kitap oku. Insan beyni cekilmeye musaittir nereye cekersen oraya gider. Zeki yazarlarin kitaplarini oku.

Dunyaya farkli gozle bak. Ufkunu genislet

1|0
    0|0
    • Teşekkürler, peki önerebileceğin yazar var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Düşün kardeşim. İnternetten sıyrıl, telefondan sıyrıl, sanal her şeyden sıyrıl. Gelir ilham yeniden.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler, denemeye çalışıyorum.

• Bir sürü var doğru. Fakat hepsini soğuğa ve açlığa terk etmektense 10 tanesinin dahi olsa karnını doyurmak evla değil midir? O insanları görür görmez Belediye'yi aramalısın zaten..

• Gördüğümü doyurmaya çalışırım, ama bundan mutluluk duyamam fazla.

• Sahıl kenarına gıdın bir bankta oturun ya da sahıl kenarı bır kafede alın defterınızı cayınızıda alın o denızın sesiyle oyle guzel acılıcak kı zıhnınız gıtmek ıstemıcwksınız

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, umarım beklediğim sonucu elde ederim :)

• Garantısını verıyorum denızden alırsınız cevabını :))

• :):)

• Yaşar dinle... esirinim, divane, masal, bu üç albüm sana yeter birde nazan Öncel in göç albümü nü bir yerden bul ve dinle göreceksin herseyin yoluna girdiğini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kağıdı kalemi al eline sadece yasadiklarını düşün yzmaya başla sakin bitene kadar okuma çünku birbirine uydrmk için hata yaprsın. ben sayfalarca yazi yazan bir insanim yüzlrce şiirde yazdm söyldklrimi dkkate alrsan yaparsn

1|0
    0|0
  • İyi düşünmüyorsan, düşünemiyorsan iyi yazmanın yolu olmaz. İstersen okumadığın kitap olmasın. Dostoyevski'yi Dostoyevski'nin dilinde, yolunda okumak var bir de Ahmet Batman'ın tarzında okumak var. Aradaki farkı anlatmaya gerek yok.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
Yükleniyor...