The Walking Dead 5. sezon?

Internetim pek duzgun degil fakat jenerik muzigini duydugum an gozlerim doldu birazdan 1. bolumu bitircem siz nasil buldunuz? Cok ozlemisim yaaa!!!

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç izlemedim..

0|0
    0|0
  • bence güzeldi ekip yeniden toplandı rick ve carl judith e kavuştu aksiyon dahada artarak devam edicek gibi.

0|0
    0|0
    • Carol ve Daryl kavustu guzel bir bolumdu ama Terminustakilere cok acidim. Birde Rickin arkadasi adini hatirlamiyorum o da supriz oldu resmen :D Bethi goremedik ama

• kendi canlariyla ugrasmakla mesguller :D

• kurtulduktan sonrada hiç bahsi geçmedi ama :) herhalde carol ortayı çıktı ondandır yazık kıza kimbilir ne yapıyor yabancı ellerde :)

• Tabikide her zamanki gibi müthişti sacma sıktı vs diyenlerde gidip Z Nation u izlesinde Twd nin kıymetini anlasinlar :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir açılıştı. Çok özlemişim.

0|0
    0|0
    • Mukemmeldi ozellikle bir Norman Reedus hayrani olarak o kavusma sahnesinde yikildim. Cok agladim cokta kiskandim :D

• Bakalım kaç bölüm olacak bu sezon. Final daha olmaz umarım :D Tedaviyi bulamasinlar

• yayınlandımı muhterem bende izliyim 2015 de yayınlanacak diye biliyordum hemen teşkilatı kuruyum bas sistemmi hd indiriyim monitöre baglıyım :D

0|0
    0|0
  • dehşetti ya :)

0|0
    0|0
  • Bende inanılmaz tek izlediğim bugüne kdr dizi o Bilmesin asla pazartesi yi sevme sebebim olduu

0|0
    0|0
  • Ben daha malesef ucuncu sezondayim ya

0|0
    0|0
  • Sıktı oda artık ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...