Gitar akor geçişlerinde ses temiz çıkmıyor. Ne tavsiye edersiniz?

CyusufJ
Siteye katılmamın en büyük sebebi gitarı yeni çalmaya başlamış olmam. Çünkü çok merak ettiğim şey var gitar ile ilgili. şu an An-Ka-Ra çalışıyorum. Bunu çalarkende akor geçişi yapıyorum. Ses Temiz Çıkmıo Hep. Nasıl Çıkarabilirim. Gitar hobim Amatör olmak İstiyorum. Notaya gerek varmıdır? Gam zor mudur? Bana biri detaylı anlatsa. HERKESE +1
Gitar akor geçişlerinde ses temiz çıkmıyor. Ne tavsiye edersiniz?