'Özgürlüğün rengi siyahtır yea' diyen metalci gencin ucuz diye yemeklerde motor yağı kullanması ?

Sanatsal bir yaklaşım mıdır ?

Metal muzikteki sürreal felsefenin hayata geçirilmesi midir ?

Güncellemeler:

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• insanların özenme eğilimleri doğanın insanlara naklettiği acizlik belirtilerinden biridir özenmeden dahil olamadığı bir guruba girme ve kendini metalci olarak nitelendirmemesi özenti oldugun ispatı niteliğindedir bu raddeden sonra özendiği gurub kişi ve önceden belirlenmiş tarzları aynen kendi hayatına nakletip özgürlükten bahsetmeside ayrı bi muhabbet zaten üstüne üstlük bunu gururla taşıyıp felsefe katagorisine sokup ahkam kesmeleride beni bitiren bi olay .) kaldıki özgürlüğü sadece dınledıgı muzıklerde bulup kendı hayal dunyasında yaşaması gerçek bi özgürlükmüdür oda ayrı bir soru motor yağı konusuna gelincede malesef şu özentilik safsatası bırak motor yagını her şeyi yaptırır .) o yüzden koyun sürülerine saygım var aslında :)

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 7

• ovır metalcilere takmış acaba kafasına metal bir eşya mı düştü? ile kardeş bir yaklaşımdır...

0|1
    0|0
  • metalın surreal felsefesı mı varmıs?

depresıf + marjınal + ası gecınen ergenlerın felsefesı olabılır ancak.

ha bır de dorockın onunde bazen saglam motorlar oluyor da. sırf genc gothıc hatunları dusurmek ıcın kart herıflerın oyunu bunlar. bır de uzun seyrelmıs yaglı saclı, bıra gobeklı tıpler. sumugumu atmam.

1|2
    2|11
    • çok haklısınız sayın kahlo2

• Yoldan bi' ergen apaçi çevirsem aynı şeyleri söylerdi.

• o kisilern cokta umrundsn biliysn dimi :)insanlarn yasam sekillerini elestirmekse eger rap muzk dinleyn tiplern bol pantoln ve s beden giyen bi gencn xxl giyp taksm meydaninda yerlerde oturmasi...arabeks muzik dinleyn bi gencn daha 16 17 yasinda ask acisi icinde olmasi sivri burun bir kundura ustune parlak bir kumas pantolonla dar bir gomlek elinde tesbihle etrafa dertli dertli bakmasi...pop muzik dinlyn genclign tarkan ozentsi olup dolasmasi cokmu guzl..Yasam sekillerni degistrmzsn saygi ltfn

• Şahsım adına konuşuyorum ama hiçbir halt anlamadığım saçma sapan bir müzik türü.

Başımı ağrıtmaktan başka bir işe yaramıyor

2|1
    3|10
  • Ağızlarının tadını biliyor p*ştlar.

0|1
    1|4
  • Ne anlıyorlar metal müzikten ya ben sevmem metali en fazla rock :p

0|0
    0|1
  • Sanırım kendini motorlu taşıt felan sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Metalci tatilde güneş yağı sürüyo ama ; )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kimisi papatese tapıyormuş diye duydum.sünnetsiz gavurun özentileri ! ! !

0|1
    0|1
  • kendi uzuvlarının duruşuna bakmadan,elalemi satanist,şeytan diye tiye alan gençliğe karşı desteklenmesi gereken,salak karşıtı grupların yaptığı faaliyet.

0|2
    0|0
  • senin amacin ne bunu anlamak gerek...yeni bitme ergenlerden duydugun laflari burda yazip alay konusu yapman metali elestirmek icin alakasi olmayan tamamen cocuksu agizlara bakarak yazdigin iki cumleye sadece guluyorum:))))

0|0
    0|1
  • şimdi çoğu özentidir bu gençliğin ama aralarında gerçekten gönül vermişler var ama o metal müzik fazla dinlenmeside kafa ağrıtıyor ya orasıda ayrı

0|0
    0|0
  • küçükken topun inşaata kaçmış diycem de, metalci inşaatçı yoktur. naptılar evladım sana?

0|2
    0|1
  • Çok sanatsal tabi gene saçmalamışsın overlok çaktım tek yıldızını hani entel olucam ayağına hareketlere bak yaa ..

0|0
    0|1
  • Manowar İsmail ile aran mı bozuldu hafız?

0|1
    0|0
  • Aşırı dozda motor yağından ölen arkadaşım var.

0|1
    0|0
  • En gizli metalci sensin biliyorum. Soruna da tek yıldız veriyorum

0|2
    0|0
  • metalle sürrealizim ne alaka uçuk maviyi göremedim onlarda sı*tım mavisi hakim hep

0|0
    0|1
  • Metali ve metalciyi eleştiren her soruna tek yıldız dude. Sorry :))

0|2
    0|0
  • salak bır yaklasımdır

1|0
    0|0
  • Kravat yerine de motor zinciri kullanıyoruz takım elbiseyle.

0|0
    0|0
  • Ekşi sözlüğe sor dostum burada anlamazlar :)

1|0
    0|2
  • Beyinsizliğin daniskasıdır:)

0|0
    0|0
  • moro yağı yemesi mala bağladığından başka birşey göstermez.

0|0
    0|0
  • tam 90 imbat fm metalin ve metalcinin tek adresi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...