2011'in ilk ramazan dayağı hangi ilden çıkar?

Artık bir gelenek, bir ata sporu olan oruç tutmadığı için adam dövme şenlikleri Ramazan'ın gelmesi ile başladı.

Bu seneki favorim Yozgat. Diğer bir güçlü aday da Erzurum. Sürpriz olarak belki Ankara'dan gelebilir ilk dayak. Bunlar haricinde Adana'ya çok büyük bir destek var. Adana tüm tahminlerimi yanlış çıkarabilir, güvenemiyorum.

Sizin tahminler hangi iller? Bilene 1000 internet points hediye!

Güncellemeler:
and the oscar goes to Erzurum! link

Tüh, bu sene de bilemedim. Artık seneye kısfmet. Haber linkini veren çokdüşündümbulamadım'a teşekkürler.

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• istanbul diyorum ben. vıcık vıcık nemli sıcakla birleşmiş feci bir trafik bence insanları çıldırtmak için kafi.

erzurum şimdi yayla gibi püfür püfürdür, oradakilerin hızlı çıldıracağını sanmam pek:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• Din konularında şakaya karşıyım.Her türlü !

Bir kişinin yaptığını milyara maletmeye tamamen karşıyım!

Oruç tutmadığı için ölenlere değil kendine müslüman deyip o adamları öldürenleri suçlamak gerekli islamiyet çıktığı günden beri hoşgörüden ibaret bir dindir.

2|1
    1|1
  • Sıcak olayı ve tahrik potansiyelini düşünürsek ben İzmir derim. :)

Ayrıca eminim Doğan medyası teyakkuzdadır ilk oruç dayağı haberi için. :P

0|0
    0|0
  • İş için erzuruma giden bir arkadaşın haşatını çıkarmışlardı:)

0|0
    0|0
  • allahsız. Öyle bir mevzu mu oldu şimdiye kadar ki kullanıyorsun bunu. İnternetten de araştırdım ne diyor bu allahsız aslı astarı varmı diye ama 2-3 hurafeden başka içerik bulamadım. İçerik diyorum çünkü haber değildi bunlar.

0|0
    1|4
    • Mehmet Şirin Tekin ve Ümit Cihan Tarho bu mevzu yüzünden öldürülmedi zaten. Hep şehir efsanesi bunlar. Otogarda savcıyı bile dövdüler.

Bu senenin ilk dayağı atıldığı zaman haber linkini eklerim.

• Mehmet Şirin Tekin 4 mayıs 1987'de sözde oruç tutmadığı için katlederek öldürülmüş.

Ümit Cihan Tarho da 7 ocak 1998 de sözde oruç tutmadığı için öldürülmüş.

Allah aşkına dicem de sende allah inancı yok sanırım. Velev ki bu şahıslar bahsettiğin gibi oruç tutmadıkları için ölmüş bile olsa olaylar 1987 ve 1998 de gerçekleşmiş. Yani öyle hersene yaşanan bir vaka değil. Sanki hersene bu tarz durumlar yaşanıyormuş gibi. İslam hoşgörü dinidir. 1 kaç şerefsizin yapmış olduğu yanlışlar islama mal edilmz

• link

büyük ihtimalle ramazan olduğu içindir. Böyle yaratıklar aramızda yaşıyor malesef

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum;

link

1 yaklaşık.

0|0
    0|0
  • Ben ilk senden duydum boyle bişe ama sataşıldıgını gordum tutmuyor diye şahsen bana ve arkadaslara rizede 2 kere dırdır ettiler.

Ama bu sene kimse yapmaz temennim oruç tutan adamın herkezin gorusune saygısı olması gerekir.

0|0
    0|0
  • o Haberlerde senide görmek isteriz :)

Şenlikelre katılmadan Geçmek Allahsızhollandalı seni !

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Entry-nick uyumu.

0|0
    0|0
  • kayseri-konya-erzurum-trabzon-rize-kütahya-urfa ve daha niceleri...

0|0
    0|0
  • Bunlar yaptıkları işi gururla anlatırlar. Eminim bundan.

0|0
    0|0
  • adana.

0|0
    0|0
  • hoşgeldin allahsız efendi.

bizim buradan çıkar.

*kütahya*

0|0
    0|0
  • Şuanda canlı bir bağlantı gerçekleştiriyoruz.

anlat bakalım sayın muhabir ne oluyor orda

muhabir - İyi akşamlar birand :)

m.a.birand - iyi akşamlar e anlat bakalım dayak nasıl oldu ankara dayağa ne dedi hükümet istifa etmeyi düşündümü :)

muhabir - Birand bakanlar kurulu acilen toplandı bağlılık yemini ettiler

m.a.birand- gördüğünüz üzere ilk dayak istanbul metrosunda gerçekleşti yine açıkara istanbul şampiyon :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...