Çalabildiğiniz herhangi bir enstrüman var mı?

Çalabildiğiniz herhangi bir enstrüman var mı?

0|0
101212

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 212

• Yok.

0|0
    0|0
  • Dudağımla ıslık çalıyorum. Motosikletimi gerek kesiciye verirken, gerek ara gaz verirken kulakların pasını siliyorum. O da yetmezse, gözlerimi kapadığımda, zihnimde tüm enstrümanları çalıyorum bayan.
    Haa, birde lisedeyken sıralara vurarak şarkı söylerdik. (:
    Hohooyy. :D

0|0
    0|0
  • Gitar (Elektro-Solo), Gitar (akustik), Ney, Bağlama, Bateri, Ud, Klavye, Kaval, Bendir
    iyi anlamda çaldıklarım bunlar. içlerinden 3 tanesinin kurs ve sertifikasını aldım üstüne şan eğitimi. şimdi kemanla uğraşıyorum ama daha akıcı hale gelmedi :)

1|0
    0|0
  • ileri düzeyde değil ama klarnet çalmaya çalışıyorum, eğitim yok tamamen kendi çabamla. bazı parçaları iyi çalıyorum. satın alırken yanlışlık olmuş, sol klarnet alacağıma gidip si bemol almışım. meğer o klarnet orkestra amaçlıymış :) yabancı parçalarda harika da bizim yerli damar şarkılarda farklı notadan girmen gerekiyor. mesela el bimbo isimli bir parça var mükemmel çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Org, flüt, klarnet, mızıka, davul, darbuka notalı veya notasız fark etmez..

Birde 2010 Dünya kupası zamanında Vuvuzela :))

0|0
    0|0
  • eccuk gitar efem, eccuk berimbau

0|0
    0|0
  • biraz kurcalasam yeter :/

1|0
    0|0
  • Bir enstrüman çalmayı çok isterdim ancak eğitim fırsatım hiç olmadı. Bende bundan dolayı kalp çalıyorum. Özellikle bayanların gönül tellerine dokunup çok güzel aşk şarkıları çalabiliyorum. :)

0|0
    0|0
  • çalamam ama çalınan enstrüman eşliğinde çok iyi parçalar seslendirirm

0|0
    0|0
    • Sesin güzel yani :)

• oo gidiyonnu kanka :D güle güle git :)
      tamam sen okulu bitir gel görüşelim :D

• teşekkürler :) tamam kanka :D

• kız arkadaşım saksafon çalardı. saatlerce çalsın isterdim. şimdi çalmıyo başka saksafon bulduda kendine

0|0
    1|2
  • Hiç çalamıyorum. Benim babamda aksine saz manyağı. Evde bir oda yaptı kendine 4-5 tane saz var. Canı istediğinde çalıyor. Birgün canım sıkıldı çalmak ıstedim ama sonuc felaket :D

0|0
    0|0
  • Cakabildigin diye okudum.

0|0
    3|5
  • çok eskiden gitar çalardım ama yıllardır elime almadığımdan unuttuk artık :)

0|0
    0|0
  • ıslık bile calamiyorum :)

1|0
    0|0
  • bağlama :)

0|0
    0|0
  • mızıka sayılırmı :)

0|1
    0|0
  • Calabildigim tek enstruman duduk :)

0|0
    0|0
  • Piyano, ritimli klavye ve bas gitar.

1|0
    0|0
  • 7 senedir gitar caliyorum, ritmle ugrastigim icin vurmali calgi da calarim darbuka falan.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    192

Kızlar Ne Diyor 100

Yükleniyor...