Sı̇zı̇ ençok etki̇leyen, hayatınıza anlam katan ı̇yı̇ ki̇ i̇zlemi̇si̇m dedi̇gi̇ni̇z filmler nelerdi̇r?

İzlediğinizde size değer katan ve hayatınız boyunca aklınızın bir köşesinde yer etmiş Gördüğünüz herkeze tavsiye ettiğiniz filimler var mı

Benim aklıma şimdilik bunlar geliyor 3 de birbirinden güzel favorim 1 ve 2 ve 3 seçemedim ya hepside çok çok güzel filimler.
1-Hırçın Sevgilim (Kore ve Abd versiyonları mevcut kore olanını izleyiniz.))
2-Hachiko
3-Gelecekten Bir Anı

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Esaretin Bedeli
    Akıl Oyunları
    Kelebek 1974 yapımı olan

0|1
    0|0
    • Esaretin bedeli ve akıl oyunlarını izledim gerçekten güzel filimler diğerinede bakıyorum

• Şiddetle tavsiye ederim. Müthiş bir azim öyküsü kararlılık var.

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 idiot cok bilindik olsada bence her yonden 10 numara filmdi. Ve Leon buda cok eski ve bilindik ama bu kadar guzel duygu geçisi ve oyunculuk olamazdı. Yenilerden ise Gravity/ yercekimi filminl cok begenerek izledim kadın tek basına goturdu tum filmi. Turk sinemasından cok cok az film izleyebildim pek sevmiyorum ama en etkileyici olanı Beren saat'in Benim Dunyam adlı filmiydi.

0|1
    0|0
    • 3 idiot. leon ve yer çekimini izledim özellikle leon the professional ayrı bir güzel
      öneriler için tşkkrler.

• Aynı yıldızın altında iyiydi hoştu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İzlediğim yüzlerce film arasından bu etkiyi bırakmaya en yakın olan Forest Gump idi.

0|1
    0|0
  • 1- Pan Labirenti
    2- Yeşil Yol
    3- Uçurtma Avcısı
    4- Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum
    5- Tabutta Rövaşata

0|1
    0|0
Yükleniyor...