Son depremler size ne ifade ediyor?

Büyük marmara depremine hazır mıyız? Sizce son depremler büyük Marmara depremininhabercisi mi?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz öleceğiz... Çaresi yok...Oradan gelmişiz çünkü... Ya toprak yarılıp bizi içine alacak, yada toprağı biz yarıp içine gireceğiz...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Büyük depremin olacagını sanmam. Büyük deprem diye birşey yok. bu sadece bir altyapı. Sanırım birileri biyerlerde bir kazı calışması yapacak ve deprem diye hikaye yazılacak

0|0
    0|0
  • Öyle bir deprem niye olsun ? Olacak diyorlar da. Bu kadar büyütmek dogru mu? Herkes 2-3 sene icinde olacak diyor. Ben de diyorum 10 sene icinde olacak. Nedir bu böyle?

Ne zaman olacagını kimse bilemez .

0|0
    0|0
  • tarihte bunun örnekleri var.küçük depremler peşinden gelecek olan büyük deprem için işaret görevi yapmış ama şöyle bişey de var o fayda ne kadar çok küçük çaplı deprem olursa,fayda birikmiş enerji kademeli olarak dışarı atılır büyük bi deprem riski azalır.ben böyle bakmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin hazır olmadığı ortada. Büyük bir deprem de sıkıntılı olacak gibi. Ama bu işin kaderinde var bu madenciler falan püff... bunu da dine alet eder hiçbir şey olmadan yaşama devam ederiz kaderci bir millet olarak.

1|0
    0|0
  • Daha bi kaç noktalık şiddetindeki depremi bile tahmin edebilmekten acizken neyin tahminiki bu :)

Bak ötekiler nasıl bir anda oluyo hiç bir belirti göstermeden oda olur ise öyle olucak en iyisi Allah bilir.

0|0
    0|0
  • K.bakmayın ama bu millet iyice çığrığından çıktı.,şeref namus haysiyet hiç birinden eser kalmamış,olanlar az bile oluyor,sonumuz geliyor işte yavaş yavaş,

Kula bela gelmez hak yazmadıkça,

Hak bela yazmaz Kul azmadıkça...

0|0
    0|0
  • bitse de gitsek

3|0
    0|0
  • depremden kaçılmaz. sağlam bina yapalım..

0|0
    0|0
  • İpi tutacağımızı.. :P

0|0
    0|0
  • risk vardır illaki ama kesinlikle uzmanların dedigi gibi ykın zman şu zaman bu tarifler bu yıllar gibi terimlerin tamamen allaha şirk koşmak oldugunu düşünüyorum çünkü gaibi yani gelecegi allahtan başka kimse bilemez...

0|0
    0|0
  • keşke bilebilseydik...bilgi bakımından konuyla alakamız yokkende karamsar olmanın anlamı yok...hakkımızda hayırlısı artık...sadece söylenenlerden tırsıyoruz...

0|0
    0|0
  • sonumuz geliyor işte ne ifade ederki başka :D

0|0
    0|0
  • biz hazırız da binalar hazır mı acaba:D

1|0
    0|0
  • ... Hazırım.

1|0
    0|0
  • artçı sarsıntılar gelebilir.

0|0
    0|0
  • Kayseri'nin neresinden :)

0|0
    0|0
  • Hepimiz ölcez. Son 20 yıla yine +7 üzeri deprem olcakmıs

0|0
    0|0
  • Korkmaaa..Kayseriye kadar gelmezzzzz..:))

Hazırmıyız?Hıııı

Deve sornuşlar neren doğru...:))

0|0
    0|0
  • sonumuzun kötü olacağını Kayserili hemşerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç hazır değiliz son tekirdağ depremin de tekirdağ a yakın bir yerdeydim ve denizin dibindeydik haberlerden tusunami riskine karşı deprem şiddetini öğrenmeye çalışıyordum ordakilerin se tek dediği burda tusunami olmaz. Halbuki marmara börgesi de tusunami riski altın da uzman lar bunu sürekli söylüyorlar ama deniz kıyısı bir yerde deprem sonrası insanlar burda tusunami olmaz diye rahat rahat geziyorlar

0|0
    0|0
  • Yine geç kalınacak gibime geliyor..

0|0
    0|0
  • Korkuyorum reyiz.

2|0
    0|0
  • hazırım

0|0
    0|0
  • ne gelirse Allah'tandır.hazırım.

0|0
    1|1
  • gerçek anlamda fobik olduğum ender konulardan biridir depremler. ben istanbul depreminin gümbür gümbür geldiğine ve yaşadığım evin hiçbir şekilde depreme dayanamayacağına inanıyorum, ne yalan söyleyeyim afetle ölme fikrine kendini alıştırmaya çalışan bir tarafım var...

0|0
    0|0
Yükleniyor...