Kürt kızları neden sürekli kötüleniyor?

Dikkatimi cekiyor cogu zaman kotuleniyoruz neden boyle?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar artık hastane postane yakan asker polis öldüren ülkeyi bölmeye çalışan pisliklerden okadar bıktıki kürk kelimesi zaten başlı başına itici oldu bu toplumda. kızı erkeği yok o meselenin. nasıl batıda müslüman deyince herkes terörist bizdede kürt deyince aynı algı oluştu. batıda beline bomba bağlıyan totoşlar bizdede bölücülük yapan totoşlar yüzünden toplumun tamamı kötü görülüyor.. birazda kürk olanın elinde imajı düzeltmek.. ne yapayım kürt imajı yerlerdeyken umursamazken benmi onu şirin göstereyim? sizde biraz öyle olmadığını kanıtlayın artık kızım.. değilmi?

0|0
    0|0
    • Benim gibilerin sucu ne

• üzülme sen heryerde ülkeni ve bayrağını sahiplendikçe insanlar seni kendi evladından daha çok sahiplenir. benim cevremde vatanseverliğiyle örnek gösterdiğimiz kürt arkadaşlarımız var ama şerefsizlikleriyle yüzüne tükürdüğümüz türk müsvettesi olanlarda var.

Erkekler Ne Diyor 11

• Alakasi yok benm babam cerkez annem kürt babam derki evlenceksen dogudan evlen evine sadik caliskan oluyorlar diye.. hep söyler en iyi eş kürt estir ama kurtlerin erkeği de dunyanin en serefsizlerindendr nolur k. bakma istisnalar olablr aileni tenzih ediyorm

0|0
    0|0
  • İnsanların ırkını değil, davranışlarını sorgulamamız gerekir diye düşünüyorum. Türk olmayı ben seçmedim veya Kürt olmayı da sen seçmedin. Fakat insanlara yaklaşım tarzımızı, davranışlarımızı kendimiz belirliyoruz. Kötülenecek veya övülecek unsurlar bunlar olmalı...

0|0
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0
  • Aynen ole bacım kürt kızları değil kürt halkı kötüleniyor buralarda ama unuttukları bişe var kürt halkı mezrabotanın (mezopotamya) gururudur. Kürdüz Ölene kadar ✌

0|0
    0|1
  • Bunu söyleyerek sen kendi kendini bizden ayırıyosun şu an farkındamısın.. bende aslen arnavutum ama bu ulkenin ekmegini yiyorsan burada yasiyorsan burada buyuduysen türksün

0|0
    0|0
    • Hayir kesinlikle oyle bisey yok ben vatanimi gercekten cok ama cok seviyorum"Ne Mutlu Turkum diyene!"

• İnsanlarımız Cahil Her Kürt ü Pkklı Sanarlar Her Kürt ü Vatansız Sanarlar Ben Gaziantepliyim Çok Kürt Arkadaşım var Ve Türküm... :)

0|0
    0|0
  • Vatan hainlerini sevemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Toplumsal baskı.

0|0
    0|0
  • sizi sevmeyen ölsün :D

0|0
    0|0
    • Ya ben de kurdum sanki hepsi cirkin mi alala:)

• güzeli çok güzel, çirkini de fena oluyo ama :D ortasına denk gelmedim hiç ama erkekleri cidden yakışıklı oluyorlar.

• Kötülenecek birsey yapmadıysan senin açından sorun yok. İyigeceler

0|0
    0|0
  • Yani iste siyaset felan fiso arada kayniyorsunuz cok guzel kürk kizlari var simdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşveeer, kadınların kezbanları varsa erkeklerin de kamilleri var işte. İnsanı ırkına bakıp yargılayan adam adam değildir zaten... Tüm kürtler teröristtir kafası maalesef devam ediyor bazısında.

0|0
    0|0
  • Kuru yanında yaşdamı yanıo acep erkekleri sevilmio kadınlarıda sevilmesin mi denyo?

0|0
    0|0
Yükleniyor...