Bu soruyu bilmeyen varmı? Entelektüel arkadaşları buraya alalım, zamanında bu sorunun çözümlemesini yapmak için 45 dakika kadar kafa yormuştum. :)?

Bu soruyu bilmeyen varmı? Entelektüel arkadaşları buraya alalım, zamanında bu sorunun çözümlemesini yapmak için 45 dakika kadar kafa yormuştum. :)?

Pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı olarak kabul edilse de, içsel çatışıklıkları pasivize etmenin bilişsel algılanması söz konusu olduğunda pitoresk bir tümevarım sağlayabilecek bir betimlemeyi, en marjinal kulvarlarda, ayrımlanabilir ve determinist bir tarzda angaje edebilme kapasitesine sahip olan nedir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Süper Ego. En iyi örneklerinden biri de bence şu an okuduğum Genç Werther'in Acıları.
    -Gecen bol olsun.-

0|1
    0|0
    • İlginç bir yaklaşım. Kitabı dikkate alacağım bu arada, neden böyle düşündüğünüzü anlamak için. Bakıyorum şu anda içeriğine..

• Teşekkür ederim tavsiyeniz için, alışkanlığımdır not alıp, çözümlemesini yaptıktan sonra, kitap hakkında yorumlamalarda bulunmak. Benim gibi arkadaşlarımın olması, durumu daha eğlenceli ve çekici hale getirebiliyor özellikle. Tekrar teşekkürler, iyi akşamlar Moist.

• Ben teşekkür ederim:)

• İnsan görünümlü hayvan.

0|1
    0|0
    • Gördüğünüz gibi yukarıda bir yargı ve önerme belirtilmiş. Varyantı sözcüğünden itibaren, yapılan tanıma paralel bir soru gelişmekte, soruyu ilk gördüğümde basitleştirip düzenlemeye koyulmuştum hemen, işte aslında çok zor olmayan sorunun güzelliğide burada başlıyor, yaptığı bunca süslemeden ve oyundan sonra filozof olmadığı anlaşılan bu kimsenin amacının, okurun kafasını karıştırmak olduğu aşikar. Bana kalırsa sorunun cevabı yargıyı yorumlama şekline göre değişken. Yani ortak bir cevap çıkarabilsekte, başka bir kişi yargıyı farklı değerlendirip yorumlayacağından gerçekten ilginç cevaplar çıkabiliyor bu soru için, aklıma gelen ilk şey düşünme yetisiydi. Ama biraz araştırınca çok ilginç cevapların döndüğünü gördüm ortalıkta. Örneğin; Özgürlük, farklı olma ihtiyacı, harekete geçme hissi vs. gibi. Ama en çok uzlaşılan cevaplar insan ve düşünme kabiliyeti. Sormamdaki amaçta zaten biraz düşünüp eğlenmenizdi. Ayrıca verilecek cevaplarıda merak etmedim değil. Siz nasıl ulaştınız peki bu sonuca?

• Uzunca düşündüm. En fazla ne olabilirdi ki

• Peki, teşekkür ederim düşünceni paylaştığın için, zaman ayırdığın için.

• Okumaya usendim valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...