Bu sitede Bogaziçi, Yildiz Teknik veya Galatasaray Universite'sinden okuyan ya da mezun olanlar var mi?

Bu uç universite disinda Istanbul'da bulunan bir universite'de olabilir aklima gelmeyen ama ozel olmasin..

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Yildiz var

0|0
    0|0
    • Ben Isvicre'de yasiyorum ve universite 2. siniftayim felsefe okuyorum fransizca konusan bir sehirdeyim ama almancamda var, sanirim Turkiye'ye donecegiz ailecek ve ben bu universitelerden birini istiyorum. Nasil olur bilmiyorum idari islemler falan

• maematik hic benlik degil :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ben değilim

0|0
    0|0
  • Marmara var olma mı

0|0
    0|0
    • Ben Isvicre'de yasiyorum ve universite 2. siniftayim felsefe okuyorum fransizca konusan bir sehirdeyim ama almancamda var, sanirim Turkiye'ye donecegiz ailecek ve ben bu universitelerden birini istiyorum. Nasil olur bilmiyorum idari islemler falan

• Sorar yazarım

• yıldız teknik elk. elkt. mühendisliği buyur

0|0
    0|0
  • yok ya

0|0
    0|0
  • Ben boğaziçi mezunuyum da onlara üstün zekalı muamelesi yapmayın. Tırt yani.

0|0
    0|0
  • Buyrun, boun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...