Siccin filmi nasıl? Siccin filmine giden duyan bilen var mı?

siccin filmine gitmeyi düşünüyorum siz gittiniz mi nasıl

Güncellemeler:
arkadaşlar gittim bugun çok saçma bir filmdi gram korkmadım sadece iğrenç sahnelerden ibaret sonunu da bağlayamamışlar..

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Ben gittim. Türk korku filmi izlememeye karar verdim ondan sonra da..
    Çünkü arka fonda bozuk bir ezan, dua vs. ses var. İnsanların beynini yıkıyor, bilinçaltına giriyor.
    Gereksiz saçma sapan korku sahneleri falan var, ne bileyim biraz garip. Çok sevmedim.
    Bir de o yönetmenin böceklerle alıp veremediği ne var dostum? :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Siccin'e kötü diyenler şaka mısınız siz? Senaryosu, sonunda yaşanılan şaşkınlık gerçekten müthiş. Büyü ve cin gerçektir büyü yapılan kişi o kadının düştüğü hallere düşebilir saçma değil bunların hepsi olabilecek şeyler ve film meraklandırıyor, İslam dinini de sevdiriyor. Okunan sureler onları rahatsız ediyor ayni filmin sonunda hocanın Salli Barik duasinin bitiminde Nisanin delirmesi gibi. Bu arada Siccin Kuran-i Kerimde geçen günahların yazıldığı defterin adıdır dalga geçmeden önce biraz düşünün

1|0
    0|0
  • Dün gittim aklın varsa hopörlere yakın oturma derim :)

2|0
    0|0
  • Salak salak çığlıklar, 2-3 dua ezan falan filan, araya ani hareketler bişeyler al sana Türk yapımı korku filmi. Ya elin adamı 73 senesinde the exorcist diye film yapıyo 1 hafta uyku uyuyamazsın sene olmuş 2014 hala saçma sapan yapımlar, dini ögeyse onda da var ama filmin bir ihtişamı olur be kardeşim

0|0
    0|0
  • filmin içine sıccın yani

1|0
    0|0
  • Ben gittim en saçma filmlerden biri Türk klasigi aniden önüne bişey çıkıp ürkütmekten başka bir b*k bildikleri yok standart Türk filmi animasyon sıfır.

0|0
    0|0
  • film heyecan arayışında olup biraz korkmak isteyenler için müthiş bir film.. yalnız kızkardeşim bu filme gittiğinde sinemanın ortasında deprem olmuş.. uzun süre kendine gelemedi kızcağız..

0|0
    0|0
  • Valla iyi filmdi ama öyle korku bekleme

0|0
    0|0
  • Fragman ları güzel, filmi izlemedim, sinemada var sanırım daha, geçen labirent e gittim, siccin nasılsa düşer netten indiririm demiştim, ama hala bulamadım filmi,

0|0
    0|0
  • bir ince TIRSIYOSUN ses efektlerinden dolayı ama evde izlense o Tribe sokmaz çok kötü değil çok kopuk bir filmde değil

0|0
    0|0
  • siccin filmine gittim. korku filmi. çok korkmadım. yanımda kız arkadaşım vardı. film izleyemeye de pek fırsatım olmadı.

0|0
    0|0
  • Fena değil. Yönetmenin diğer filmi olan musallat kadar iyi olmasada, saçmalığın daniskası olan dabbeden çok çok iyi. 10 üzerinden 6lık bir film.

0|0
    0|0
  • sicci ne

1|0
    0|0
  • Yabancı korku filmleri kadar olmasada, eh işte gideri var.

0|0
    0|0
  • İdare eder. Ama vizyonda daha güzel filmler var onları tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Siccin nedir ya sacmalik. Siccin icine der gibi

0|0
    0|0
  • korku filmi ama gzl olacagina eminim fragmani gzl beraber gidelim korkarsan elimden tutarsin :)

0|0
    0|1
  • sıçın diye okudum nan:))"efeniiim lütfen naçizane buraya .. çınız. Eveet.. evettt biraz daha.. tamam bırak bırak o kendi düşer... ülen taşırdın taşırdın kalk.."tmm saçma oldu:) bilmiom nasıl iyi mi?

0|0
    0|0
  • sictin

0|1
    0|0
  • 670.000 seyirci ile şu an türkiye'de tüm zamanların en çok izlenen (yabancılar dahil) korku filmi olmuştur.

0|0
    0|0
  • İzle izle fazla korkunç değil ama seni tatmin eder :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Igrenc otesi bir film. Korku filmi kategorisine girmeyi hak etmiyor. Bir turk korku klasigi olarak igrenc yuzlu kadinlar, hocalar, dualar, yasli teyze, lens ve basrol olaraaaaak, cin. Inanmadigim icin sorun yok da inansam da tatmin olmazdim. Gitme.

0|0
    0|2
  • Etkileyecek kadar korkunç değil ama izlenebilir

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim, fikrim yok :)

0|0
    0|0
  • Ne bicim bir isim o yahu

=^-^=

0|0
    0|0
  • Kötü boşa gitme .

0|0
    0|0
  • Güldürebilen komedi aman korku filmlerinden sadece biri.. :)

0|0
    0|0
  • Normal korku filmleri gibi açıkcası ben korkmadım ama gidilmeye değer

0|0
    0|0
  • Gitmedim, gitmeyi de düşünmüyorum.
    O filme giderek paramı ziyan edemem.

0|1
    0|1
    • dini ayrica yasanmis olaylar daha bir etkisi artiyo bence

• Zaten 2009 yılında yaşanan bir olayı filme aktarmışlar

Yükleniyor...