Yeni bir düzene girerken bana yardımcı olur musunuz? :) Detaaay?

Arkadaşlar haftalık bir programın var spor ders dil karışık bir şey. Birde genel kültür eklemek istiyorum. Mesela haftanın bir gününü futbolla ilgili şeyler öğrenmekle geçiricicem diğer günü başka bir şey günde 1 saat kadar olucak
ASIL SORUMA GEÇERSEM; İlgi alanı oluşturulabilecek ve araştırılabilecek bir konu önerir misiniz? Tarih spor metafizik vs her şeyden olabilir.
Bekliyorum! :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Edebiyat ya da tarih eklemeni tavsiye ederim. Buna paralel politik bilginde gelişim göstericektir.

0|0
    0|0
    • Edebiyat adına kitap listesi oluşturucam , okumaya tabiki zaman yetmez hepsini fakat liste oluştururken zaten bilgi edinirim diye düşünüyorum , teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• tarih ile ilgilen ikinci dünya savaşı ortadoğu tarihi ayrıca rusya tarihi veya amerikan tarihi gibi alanlar olabilir ya her türlü tarih çok ilgi çekici zaten ayıramadım bebeklerim gibi:D

0|0
    0|0
    • Tarihe bayılırım gibi bir şey :D O zaman haftanın bir gününü tarih yapayım konular bittikçe değiştiririm başka konuya geçerim :D

• mısır tarihi önerebilirim çok ilgi çekici geliyordu bana özellikle 18. yy dan sonra ingilizler talan etmeye başladıktan sonrası

• Belgeselleri varsa onlara bakıcam daha akılda kalıcı oluyor okumaktan

• Roma tarihi. Hem eğlenirsin hem bilgin artar

0|0
    0|0
  • Futbol konusunda yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • soru çok uzun be

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar neden yapmadın çok geç kalmışsın spor denen şey gençlikle alakalı hatta çocukklukla

0|0
    0|0
    • Gencim zaten , ayrıca spor dalı edinmicem klasik zinde kalma şeyler bunlar çocuklukta yapılmadı diye hayatımızda hiç spor yapmicaz diye bir saçmalık olamaz

• İhtiyacı duymadım ne okuduysam ona cevap verdim

• yeni düzen için birine ihtiyacın olacak diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...