Türkiye haricinde hangi ülkede yaşamak isterdiniz? Neden?

Türkiye haricinde hangi ülkede yaşamak isterdiniz ? Neden ?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Almanya.Üniversiteler ücretsizmiş :) Hem de yollara bu kadar para harcamamıza rağmen, Almanya'dan daha bozuk yollarımız olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • new york nedenine gelince hep yaşamayı istemişimdir orda yaşama biçimi hoşuma gitmiştir

0|0
    0|1
  • hollanda, isviçre.

isviçre adil bi yer ve çalışıp az harcama yaptıktan sonra türkiyeye dönerseniz ya da isviçrede emekli olduktan sonra o emekli maaşıyla türkiyede yaşarsanız oldukça karlı olur :D

hollandayı da insanlığı yönünden beğeniyorum

0|0
    0|0
  • JAPONYA :))))

0|0
    0|0
  • Japonya. iyidir.

1|0
    0|0
  • İsviçre.Adil bir ülke olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • İsviçre'de sözde ermeni soykırımı yok demek suç sayılıyor... Adalete bak!... Ama ermeniler hala Azerbaycan'ın % 20'sini işgal altında tutuyor ve işgal ettikleri yerde(Dağlık Karabağ) yüzbinlerce Azerbaycan Türkünü katlettiler... Senin adaletli İsviçre bunu da kabul ediyor mu! Peki sen bunları biliyor musun?...

• Orda yaşayan vatandaşlara eşit haklar tanınıyor anlamında bir adaletten sözetmiştim.Bizim gibi parası olan adaleti satın alamıyor.

• mekke ..arapların şehrinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• moğolistan'da yaşamak isterdim. hem nüfusu az hem anarşi yok hem ırkçılık yok. hem çok sakin ve yeşil fazlası bir ülke. hem gelişmemiş bir ülke yani fabrika,otomobil,kömür gazından ölümler gerçekleşmiyor. trafik sorunu yok. gökdelenler,avm,ler kısacası birçok teknoloji yok ve obezitede yok.hastalık yok.hastane rantı yok. osmanlıda ne kadar az hasta insan gelirse o kadar çok kazanılır ne kadar çok hasta gelirse o kadar az maaş alırdı doktorlar. türkiyede ise ne kadar hasta o kadar çok para demek. rüşvet yok-faiz yok-adsam kayırma yok-çok partili sistem yok. türban ve kemalizm sorunu yok,atatürkü her ota bka katmıyorlar orada başı her sıkışan cengiz hana koşmuyor. cengiz hanı tanrılaştırmıyor. ( atatm atam sen kalk ben yatam atam sen ölme ben öleyim demiyorlar cengiz han,a) yanlış anlamayın atatürk düşmanı değilim asla fakat atatürkün bu derecede yükseltilmesi pek hayra alamet gelmiyor bana. atatürkün izinden gidenler doğru düzgün gitmek yerine neredeyse atatürke atnrı atatürk diyecekler o beni endişelndiriyor sadece.

yüksek vergiler yok orada - batan bankaları yok - kanser oranı düşük - su yatakları çok - hiç bir ülkeninin üssü yok - hiç bir ülkeyi savunmak için asker göndermiyorlar - servet dümanlığı yok-işsiz insan yok-herkes toprak ve hayvan sahibi - siz olsanız orada yaşamazmısınız.

0|1
    0|0
  • California'da yaşamak isterim,deniz sahil kafa dengi siyahi insanlar etrafta hep bi hip hop-basketbol kokusu var

0|0
    0|1
  • Atayurdum türkmenistanda yaşamak isterdim.Nedenine gelecek olursak anne ve baba tarafı komple oradan gelmeler ve ben hiç göremedim oraları.İmkanım olursa orada yaşamak isterim ölene kadar.Oradan biri ile evlenmek hayat kurmak gerçek bir Türkmen olarak yaşamak isterdim o topraklarda.

0|0
    0|0
  • yaşamak istemeyeceğim çok az ülke olur afrika kıtasındaki ülkeler arap ülkeleri bazı asya ülkeleri hariç her yer türkiyeden daha yaşanılası artık

1|0
    0|0
  • Dünyada en uygun elverişli yaşanabilecek yerler: canada,avustralya veya amerika ,isviçre,almanya veya filipinler kalite ve hayat standartları nedeni ile bu ülkeler genel olarak oldukça uygundur

0|0
    0|0
  • Belerus :D

0|0
    0|0
  • Japonya, çünkü çekik gözlü kızlara bayılıyorum... Ve ayrıca Japon kültürünü de seviyorum...

0|0
    1|1
  • güney kore :D

0|0
    0|0
  • rusya.en yüksek matematik bilimler orda olduğundan.lüksle işim olmaz.fizikçi olurdum ancak yaptığım keşifleri amerikalılarla paylaşırdım.bir yerel govermnti kayırmak bilim etiğine aykırı.

0|0
    0|0
  • kaddafi rejimi devrilmeseydi libya derdim, sebebi link buyrun :/

0|0
    0|0
  • Kabe nedeniyle Suudi Arabistan.

0|0
    0|0
  • Polonya, Norveç ve diğer soğuk, yağmurlu, karlı ülkeler.Sibirya kurdu gibiyim :)

0|0
    0|0
  • iskandinav ülkeleri (isveç,norveç,finlandiya),neden dersen hayat standartları çok iyi

0|0
    0|0
  • işviçre neden acaba:DD

0|0
    0|0
  • ispanya olabilir kendimi yakın hissettiğim ve sebepsiz sevdiğim bir ülke...

0|0
    0|0
  • canada nedenini kendin bul dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...