Grinin 50 tonu kitap... detay yorumda?

Grinin 50 tonu kitabını okuyan kızlar okurken ne gibi etkiler oldu açık detaylı bilgi istiyorum :)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Okudum harika bir kitap.. baya oldu okuyali ama adamin o muhtesem evindeki odasi.. kiza davranislari acimasiz olmasi ve cezalari.. anlasmadaki seyler grip ama guzeldi.. oyle bir erkegim olmasini cok istemistim kitabi okurken :)) süperdi fantezi dolu inanilmazdi yaa :)

0|1
    0|0
    • Ya bir sürü kız arkadasım okudu anlata anlata bitiremiyolar okumadım tek bildiğim erotik bir kitap oldugu duygularnızı sizden dinlemek istedim çok etkilndiklerini söylediler hep :))

• Okudugunu zannederek fazla detaya girdigimi fark ettim umarim heyecani gitmez..:)

• Yok ya gir zaten detaya ya da özele gelsene sen :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana kalırsa 2. Ve 3. Kitapları acaip sıktı. Hic bir atraksiyon olmadı donup dolasıp aynı seks kelimeri aynı pozisyonlar hani insan degisik duyguları anlatsın istiyo ama duyguyu geciremiyo insanlara. Erotik kitap olarak cok fazla bilinen kitaplar olmadıgından herkes bu tarz kitabı gorunce okuyunca bir ooo cok iyi seks seks seks supeeer flan dediler ama cık yani. Olmamıs

0|1
    0|0
    • bu açıklama daha bir aydınlattı sanırsam, dediğin gibi çok fazla seks anlatılmış anlatılanlara göre kızlarda bunu değişik şeyler için kullandığını düşünüyorum

• Senin arkadasların hic p*rno gormemis bence alakası yok emin ol :))

• Sen öyle diyosan öyledir hocam katılıyorum sana :D

• Okumadim

0|0
    0|0
  • hic.

0|0
    0|0
  • 14 subatta sinemalarda. seks icerikli bir kitap

0|0
    0|0
    • Evet haberim var kitabı okumadan izlemek istemiyorum.. Merak ettiğim konu kızlar üzerinde etkisi kitabı okurken

• Okucaktım hoca benden satın aldı okuma diye merak ediyorum :/

0|0
    0|0
  • Bütün kitabı ıslak bir şekilde okudum ve kaç kere boşaldm hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...