Bildiğiniz seri katiller?

Bir araştırma yapıyorum da bildiginiz ilginç hikayeye sahip seri katiller var mı Albert Fish ve Ted Bundy gibi merak ettim :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• kocası öldükten sonra büyücülükle uğraşmaya başlamıştır. hatta at ve diğer hayvanların kurban edildiği ayinlere katıldığı düşünülmektedir. 40 yaşına geldiğinde yaslanmaya başladığını düşünüp güzelliğini kaybedeceği telaşına düşer. bir gün, genç bir hizmetçi kız, sacını tararken yanlışlıkla biraz çeker ve o da kızın eline sert bir şekilde vurur, kızın elinden akan kan elizabeth'in elinin üstüne düşer ve oda kızın güzelliğini ve tazeliğini aldığını düşünür. daha sonra baş uşağına emir vererek kızın bütün kanını bir tekneye akıttırır ve orada "kan banyosu" yapar. daha sonra işi iyice abartır ve zaman içerisinde 612 genç kızı kaçırarak bunların ölümüne sebep olur. kızlar, tepeye asılı bir kafeste işkence görür ve elizabeth de bu kafeslerden akan kanla duş alır. çok ses çıkartan bir hizmetçisinin de ağzını diktiği söylenir, ayrıca bakire cesetlerini ormana atarak kurt adam ve vampir söylentilerinin çıkmasına neden olur. kurbanlarını önce bağlar sonra atardamarlarına delikler açarak kanın dışarı daha kolay boşalmasını sağlar. kurban için kan kaybından ölmeyi beklemekten başka çare yoktur artik. kurbanlarından biri kaçmayı basarmış ve castle csejthe de dönen olaylar böylelikle gün yüzüne çıkmıştır. en sonunda bu yaptıkları anlaşılır ve 1611 de kazığa bağlanıp diri diri yakılmaya mahkum edilir ancak saraylı olduğu için bu cezayı şatosunda küçük bir odaya kapatmaya ve ölene kadar orada kalma cezasına dönüştürürler. yalnız yemeğinin verilebilmesi için küçük bir delik bulunan bir oda. 1614 yılında burada ölü olarak bulunur. ttp://i.hizliresim.com/3RzkM2.jpg
    Elizabeth bathory

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• YGS-LYS. Tam sayisini bilmiyorum ama her yil milyonlarca genci gozunun yasina bakmadan öldürüyor.

0|2
    0|0
  • ustad Adolf Hıtler..

0|0
    0|0
  • Ben varım.

0|0
    0|0
  • Bildiğim seri katil yok :(

0|0
    0|0
  • Bir tane rus vardı 200 kadar kişiyi öldürmüş kiralık katilmis ismini hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben a. q tam bir seri katilim yazın beni rahat bırakmayan sivri sinekleri teker teker öldürüyorum. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...