21. yüzyılda halen metal müzik dinlemek misvak kullanmaktan farksız değil midir?

Metal dinleyenleri bir nebze de olsa anlayabiliyorum (küçücük bir nebze) ama halen 70 li yılların kokuşmuş rock gruplarını dinleyip hippie hippie, jankie junkie takılanlar dolu etrafta

Ayrıca Pentagram da Türkiyenin Back Street Boys'udur.

Güncellemeler:
Sitede en iyi anlaştığım tipler bana tek yıldız verip kaçtı

beni çok sevdiğiniz için mi dost acı söyler kafasına girdiniz ? öyle dimi ?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Katılmıyorum. 300-400 yıl önceki klasik müziği hala dinlediğim gibi 70li yılların kokuşmuş değil, metal müzikte mihenk taşı olmuş gruplarını dinlemeye de devam ederim.

Türkiye'de rock ya da metal anlamında ortaya tamamen o anlayışı koyan grup olduğunu görmedim. Yeteneksizlikten değil, sanatçının devam edebilmesi için kazanabimesi gerekir ve bu kültürde kazanabilmelir için arabesk müziğe cover yapmaları gerekti. Yozlaşma kaçınılmazdı böyle olunca. Şimdiki arabesk rap furyası gibi.

1|3
    0|2
    • Metal Müzik Türkiye'de br yerelere gelemedisyse tek sebebi Bulutsuzluk Özlemi'nin hegamonyası değil midir ?

• Adam sayısal bakıyor olaya :)

• 8 kanallı psy trance parçlarla beynimi loblarına ayırıyorum hafızlar ..halen hücüm falan diyosunuz

Kızlar Ne Diyor 11

• biraz eskiciyiz be over ne yapalım,arada bir metallica,deep purple,pentagram dinlemeden edemiyoruz...eski zamanlar mı çağrışıyor,ruhumuz mu depreşiyor bilemedim :))

0|0
    1|1
    • deep purple nın orgcusu ölmüş:( dün

• sen de metalikacısın :/

• ben ortacıyım over :/ biraz metal biraz klasik biraz pop biraz o biraz şu ortaya bir karışıkçıyım :/

bastım tek yıldızı ve yol aldım sorundan...

• Bebegim pis metalciler sana saldiracak :-(

1|2
    0|2
  • Onlar artık dubstepçi ama : (

0|1
    0|0
  • He ya.

0|0
    1|1
  • tek yıldız:D

0|1
    0|0
  • hmm di mi?tek yıldız.

1|0
    0|0
  • nirvana <3

0|0
    0|0
  • Bosversee ovir pop muzik dinlemek ayricaliktir bu ayricalikta biza hastir! ! ! ! ! ! ! Sana 5 stars.

0|0
    0|0
  • bunu misvağa nasıl bağladın benzettin aklına hayran..:P

3|2
    0|2
  • yanlış bir düşünce. sevmedim. desteklemedim

1|0
    0|1
  • tek yıldız. allah (cc) belanı versin.

3|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Tek yıldızı bastım ve gittim

3|2
    0|1
  • Bastım tek yıldızı.

Şu topraklarda gezin az link

2|1
    0|0
  • seni satyricon' a havale ettim

link

1|0
    0|1
  • serdar ortaç mı dinleyelim :/

2|1
    0|1
  • herşeyin bir devri var bence bu 90 larda kaldı. artık öyle hobiler azaldı .

1|1
    2|4
  • Tek yıldızı çaktım soruya bro görüşenzi

0|3
    1|1
  • insanın tarzıyla alakalı birşey

1|0
    0|2
  • Iron Maiden dururken metal müziğe laf söylenemez. Metal müzik genelde kafamı şişirir pek sevmem ama adamlar yapıyor be. Son albümleri bile Number of the Beast tadında. Beatles olsun John Lennon olsun bunların da yeri ayrıdır. Fakat Bob Marley'i tek geçerim Legend albümü nedir öyle.

0|0
    0|0
    • sen metalden girdin uranyumdan çıktın hocu

• elektronik muzik bile mi ?

bile yani

alın bunu

• Çoğu yapmacık geliyor bana. Çoğunda emek yok gibi geliyor. İşini hakkıyla yapanlar da yok değil ama az. En azından benim karşıma çıkanlar öyle.

• Sen hiç "Geçen Sene DYING FETUS' e takmıştım ama artık dinlemiyorum " diyen birini gördün mü ?Ben göremedim ama tarkan ı çok severdim artık dinlemiyorum diyeni çok görürsün.Yani bu ömürlüktür,tutkudur.METAL dinleyen birini başka bir dinleyiciden başkası anlamaz zaten.

0|0
    0|0
  • Tek yıldız. Zevksiz

1|0
    0|0
  • Metal müzik dinlenmez, yaşanır.

1|0
    0|0
  • Tespit sıçmışsın bro.

1|2
    0|0
  • Tek yıldızı hakettin dude.

2|1
    0|0
  • Iron Maiden, Guns n' roses, Skid Row falan dinlerim ama hippie hippie dolaştığım bir gün bile olmadı? Dinlediğin türdeki müzikle giyim tarzının alakası ne?

0|0
    0|0
  • Rock hard rock heavy metal ben bunlarıda dinlerim kimin ne dedğide umurumda değil onların şu an dinlediği çağın müziği sıfatına mı giriyormuş ?

1|0
    0|0
  • metal müzik en yeni türlerden birisi belki de. pop dinlemekten iyidir yani.

0|0
    0|2
    • Şu jöleli saçlarını bir yıka gel de ondan sonra tartışalım

• Evet bebegim ya. Webcamle idare edecegiz artik. Ugrarsam gelirim ama kacirmam yane.

• valla gel bende kalırsın hem. 5 yıldızlı otelden iyi. deniz kenarında ev falan.

• Müziği g'tünden anlamak budur işte

1|1
    0|0
  • ahahaah klasik müziğe ne demeli o zaman

1|0
    0|0
  • ne alakası var

0|1
    0|0
Yükleniyor...