Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları yakınca ne olur?

Işık hızında giden bir arabada oturduğumuzu varsayarsak, farları yakınca ne olur?

Güncellemeler:
sen nerden biliyon ispatla :)

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Araba ışık hızında, farlardaki de ışık hızında olduğundan aslında ışık hızının 2 katı hızla gitmiş oluruz ki bu da ışık hızından daha hızlı olunabileceği kanısına vardırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadar espiritüelsiniz. :) keşke öyle kolay olsa

0|0
    0|0
  • hiç bişey, farı yakmışın ya da yakmamışın bişey değişmez

0|0
    0|0
  • Işık hızından daha hızlı bisey keşfedildi artık düsünce hızı ve yanar ama görülmez ki

0|0
    0|0
    • aaa gerçrktenmii bilmiyodum

• Hocam söyledi yanii güveniyorum ona doçenttir kendi, dersime giriyo bikac arkadasda onayladi filan acikladilar hatta ama su an o cumleleri unuttum

• bellki doğrudur :)

• Çok fazla enerji tüketimi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beyler adam Albert Einstein. Baskasinin teorisini kendi fikriymis gibi yutturmaya calismak? Bu ne özgüven l*n

0|0
    0|0
  • O hızla dünya üzerinde bir saniye bile gitsen kül olur yok olursun farlara yetişemeden

0|0
    0|0
  • Far yanmış olur ahahaha

0|0
    0|0
  • Işık yandığıyla kalır dışarı taşamaz

0|0
    0|0
  • zaman dışarıda hızlı içeride yavaş akar buda ışığın kırılmasına yol açar yani ışığı görmezsin.

0|0
    0|0
  • Işınlanma olur herhal

0|0
    0|0
  • Vallahi sanki isik hizina cikmissinda farlarlari yaksam mi yakmasam mi diye /tovbe estegfullah

0|0
    0|0
    • Bilmiyorsan bilmiyorum de ozaman polemige niye giriyorsun?

• Asagida seni bir sikmedikleri kaldi buna mi canin sikildi

• Kendine güvenen sabah kahvaltida yürek yiyen varsa gelsin denesin sikmeyi

• Fantazi guzel ama isik da arabayla beraber gider malesef :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...